999 rezultate për

ahmetaj

PD padit Ramën, Ahmetajn dhe Veliajn në SPAK për inceneratoret: Kush është pronari i vërtetë? Partia Demokratike ka ngitur një padi në SPAK ku kërkon të dijë pronarin e vërtetë të inceneratorëve. Në një deklara
"E kënaqën" 7 vite, Rama dhe Ahmetaj "hapin thesin": Pagë 700 euro për infemierët Ministri i Rindërtimit ka zbuluar rritjen e pagës për mjekët dhe infermierët të paralajmëruar nga kryeministri Edi Rama.
U nda nga Xherdan Shaqiri? Vjen deklarata "bombë" e Dhurata Ahmetaj (FOTO LAJM) Këngëtarja, Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri thuhej se kishin nisur një romancë mes vete. Kjo
Nuk e konfirmuan asnjëherë, Shaqiri dhe Dhurata Ahmetaj i japin fund lidhjes? (FOTO LAJM) Prej kohësh flitej se futbollisti i njohur shqiptar Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja Dhurata Ahmetaj ishin në një lidhje b
Marrëveshja me Turqinë, gati ndërtimi i 522 banesave në Laç Tërmeti i 26-nëntorit la pasoja të rënda për vendin tonë dhe një ndër vendet e para që afroi ndihmë për rimëkëmbjen isht
Arben Malaj i drejtohet Ahmetajt: Jep dorëheqjen se rrezikon të të vrasin Arben Malaj ka kërkuar sot nga ministri Arben Ahmetaj të japë dorëheqjen, pasi sipas tij, ai rrezikon jetën. Kjo, pas
Rama shikon, Ahmetaj punon: "Tigri" përvesh mëngët e merr lopatën në dorë (FOTO LAJM) Ministri e Rindërtimit, Arben Ahmetaj bashkë me kryeministrin Rama kanë marrë pjesë në një takim në shkollën 9-vjeçare d
Habit Ahmetaj: Borxhin e 2020-ës e morëm për të larë atë të 2010-ës Ministri Arben Ahmetaj është shprehur se borxhi i marrë së fundmi, Eurobondi prej rreth 650 milionë euro, është për të s
Ish-zv.ministrja sulmon Ahmetajn: Paska rënë tërmet, mos u trembni! Vjen tigri (FOTO LAJM) Ish zv.ministrja e Financave dhe ekspertja e Ekonomisë Irena Beqiraj ka ironizuar ministrin e Rindërtimit Arben Ahmetaj.
Arben Ahmetaj zbulon sektorin më të prekur nga pandemia e COVID-19: 1 miliard dollarë Më shumë se 1 miliardë dollarë parashikohet dëmi ekonomik që do të pësojë Shqipëria për shkak të situatës së krijuar nga
''Naftëtarët do marrin 40 mijë lekë'', Ahmetaj sqaron se çfarë do të ndodhë me ata që nuk janë në punë Ministri për Emergjencat Arben Ahmetaj ka thënë për ''Opinion'' se se ditën e nesërme qeveria do të kalojë vendimin për
E PAZAKONTË/ Ahmetaj shkon në studio me valixhe me rrota, Fevziu: Vetëm po ke lekë hape (VIDEO) Ministri Arben Ahmetaji ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ të Blendi Fevziut është paraqitur si kurrë më parë
Dorëzohet Ahmetaj: 400 mijë lekë për gazetarët! Ministri Arben Ahmetaj deklaroi se gazetarët e shtypit të shkruar do të përfshihen në paketën e dytë të ndihmës ekonomik
Covid-19, sa shqiptarë kanë humbur vendin e punës? “Ministri i Koronavirusit”, Arben Ahmetaj, i ftuar në emisionin “Opinion” mbremjen e djeshme ka deklaruar se 40 mijë shq
Ahmetaj: Kush janë profesionet që nuk do marrin asnjë ndihmë ekonomike nga qeveria Paketa e dytë e ndihmës ekonomike siguron të ardhura me vlerë 40 mijë lekë të reja deri në maj, për 176 mijë familje dhe
Ministri Ahmetaj përtypet kur dëgjon paketën e ndihmës në Maqedoninë e Veriut (VIDEO) Ministri për Shtetin, Sipërmarrjen, Rindërtimin dhe sëfundmi për Covidin, Arben Ahmetaj, u shfaq sot në Opinion, për të
Ahmetaj i del kundër Ramës: Punëtorët në zezë nuk përfitojnë asgjë! Ndërsa paketa ekonomike lidhur me situatën koronavirus ka nisur tashmë të aplikohet, duket se një kategori e caktuar qyt
Shaqiri në një lidhje me Dhurata Ahmetaj, shpërthejnë mediat serbe Prej disa ditësh është bërë publike lidhja Xherdan Shaqirit me këngëtaren Dhurata Ahmetaj. Mediet vendore e ato ndër
COVID-19/ Ahmetaj: Ja kur do ta marrin qytetarët pagesën e parë prej 26 mijë lekësh Koordiantori për situatën COVID Arben Ahmetaj në një dalje në "Opinion", ka shpjeguar procedurën dhe periudhën kohore që
Shpallja e Gjendjes së Fatkeqësisë Natyrore, Ministri për krizën e koronavirusit e mëson nga Fevziu Arben Ahmetaj është ministri përgjegjës për situatën me koronavirusin në Shqipëri. Si personi përgjegjës ai duhet të jet