999 rezultate për

ahmet

Ish- Ministri kujton familjen që vdiq nën rrënoja: Edin e njihja, ishte humbje e madh Ish-ministri i Financave dhe Ekonomisë, deputeti socialist Arben Ahmetaj ka rrëfyer sot në “Real Story” në News24 njohje
TËRMETI/ Godina e drejtorisë së Doganave jashtë funksionit (FOTO LAJM) Mes objekteve që kanë pësuar dëmtime pas tërmetit të 26 nëntorit, është dhe godina e Drejtorisë së Përgjithshme të Dogan
Skema për familjet e pastreha pas tërmetit, do ndërtohen 10 mijë apartamente Qeveria ka tashmë një skenar për strehimin e të preurve nga tërmeti. Deri në fund të vitit, familjet e mbetura në qiell
Ahmetaj: Do ndërtojmë 10 mijë apartamente në Durrës, Tiranë, Thumanë dhe Lezhë "Objektivi afatgjatë i qeverisë, i Kryeministrit, është ndërtimi i 10.000 (dhjetë mijë) apartamenteve në qyteza urbane,
"Nuk bëri punë" si ministër i Ekonomisë, Ahmetajt i japin në dorë menaxhimin e parave për tërmetin Qeveria do të ndryshojë projektbuxhetin e vitit të ardhshëm për financuar programin e rindërtimit nga dëmet që la pas të
Ahmeti nuk humbet kohë: Fëmijët nga Shqipëria mund të ndjekin mësimin në Kosovë Kryetari i bashkisë Prishtinë, Shpend Ahmeti ka deklaruar që fëmijët nga Shqipëria që janë të strehuar në Prishtinë, të
Rama: Krijohet Komiteti i Menaxhimit të Fondeve, në krye Arben Ahmetaj Edi Rama në një lidhje direkt nga Durrësi për emisionin “Real Story”, tha se do të krijohet Komisioni i Menaxhimit të Fo
SPAK pritet të hetojë dosjet e "nxehta" të lëna në harresë prej dy dekadash SPAK pritet të nisë hetimet për çështjet më të bujshme që kanë tronditur vendin. Dy prej çështjeve që do të jenë ndër
Ndryshimi i modelit zgjedhor, Ali Ahmeti: Nuk kemi kohë Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, nuk beson se para zgjedhjeve mund të arrihet konsensus i gjerë midis partive politike për
Aksident i trefishtë në Prishtinë, lëndohet një person Një aksident trafiku ka ndodhur sot te mensa e studentëve. Nga ky aksident ka mbetur i lënduar një person. Rastin e k
Belinda Balluku filmohet me Arben Ahmetajn duke biseduar larg syrit të kolegëve Kemi parë vazhdimisht që ish-ministrat e shkarkuar nga Rama, më së shumti rrinë me njëri-tjetrin dhe kjo e ka një shpjeg
KPA shkarkon përfundimisht gjyqtarin e Administratives Shkodër Kolegji i Posaçëm të Apelimit ka rikonformuar shkarkimin nga detyra Ahmet Jangullin, anëtar zëvendësues në Këshillin e E
Pas lajmit që tronditi publikun, kolegët zbulojnë ç'po ndodh me Muharrem Ahmetin (FOTO LAJM) Në fillim të muajit tetor tronditi publikun lajmi se këngëtari shumë i dashur dhe i pëlqyer nga të gjithë, Muharrem Ahme
Marrëvershja LDK-VV/ Nëse Kurti nuk mer kryeministrin, Mustafa ofron presidentin dhe kryetarin e parlamentit Nëse VV dëshiron ta lërë pozitën e kryeministrit, LDK po i ofron pozitën e presidentit dhe të kryeparlamentarit. Imer
Veleshnja akuza policit: Urdhëroi kallëzimin tim, bën kërdinë me 30 mln lekë në muaj Aktori i “Portokallisë”, ka publikuar disa video në Instastory dhe një status në Instagram ku deononcon shefin e policis
Ishte në luftë me jetën, bëhet i gjallë Muharrem Ahmeti (FOTO LAJM) Një muaj më parë në media qarkulloi një lajm i trishtë për mbretin e muzikës tallava në Shqipëri, Muharrem Ahmeti. Mi
Plas sherri live, Ahmetaj-Shehajt: Në politikë je futur me lekë! Ish-deputeti i Partisë Demorkatike është përplasur sot me ish-minsitrin e Financave, Arben Ahmetaj në lidhje me oligarkë
Agron Shehaj: Mu deshën 2 minuta dhe 3 dollarë për ta zbuluar skandalin Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, tha se i ishin dashur vetëm 2 minuta dhe 3 dollarë për të zbuluar mash
Kandidati për deputet pëson aksident, thyen të dyja duart (FOTO LAJM) Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Valdrin Ahmeti, ka pësuar aksident. Ka qenë vetë Ahmeti ai
"Turp tu vijë..": Ali Ahmeti godet tavolinën (VIDEO) Politika shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti, ka shpërthyer në akuza të forta ndaj partive politike shqiptare, t