999 rezultate për

aguilera

12 këngët e viteve ’90 që nuk vdesin kurrë Asgjë nuk mund ta zëvendësojë muzikën e këngëtarëve si Eminem, Daft Punk, Christina Aguilera dhe shumë të tjerë. Sa herë
Christina Aguilera siç nuk e kemi parë ndonjëherë Këngëtarja dhe aktorja e famshme Christina Aguilera gjithmonë na është shfaqur madhështore me look-un dhe grimin e saj t
Christina Aguilera në festën e Kardashianëve Christina Aguilera u bashkua me Kim Kardashian për një selfie, gjatë festës së Krishtlindjeve të familjes Kardashian, në
Nuk përmbahet Christina Aguilera, ekspozon gjoksin për ditëlindje (FOTO LAJM) Christina Aguilera ka festuar 37 vjetorin e ditëlindjes në një festë të organizuar me miqtë e saj më të afërt. E vesh
Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre 16 vjeçare në mënyrën më të mirë të mundshme – duke bashkëpunu
Christina Aguilera tërheq vëmendjen me postimet e fundit (FOTO LAJM) Christina Aguilera kishte fituar famën në saje të zërit të mrekullueshëm, por tani ka mbetur nën hije dhe për të qenë te
Aguilera një këngë të fejuarit në 1 vjetorin e vajzës Christina Aguilera është mëse e dashuruar, e ndësa në ditëlindjen e parë të vajzës i ka dedikuar një këngë të fejuarit t
Aguilera në formë të shkëlqyer pas lindjes së vajzës Në një kohë rekord, Christina Aguilera është kthyer në formën e saj më të mirë, pas sjelljes në jetë të fëmijës së dytë.
Christina Aguilera bëhet nënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së shtunës, këngëtarja e njohur Christina Aguilera është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë vo
Aguilera së shpejti do pozojë për “Playboy” Aguilera është shprehur e gatshme që të pozojë për “Playboy”. Thuhet se këngëtarja po bëhet gati të heqë të gjitha rroba
Muzikë për vajzën që pritet të vijë në jetë, Aguilera në një studio regjistrimi 33-vjeçarja Christina Aguilera, dëshiron që vajza të njohë zërin e mamasë. Këngëtarja e cila ka një fëmijë 6 vjeç të qua
Në prag të lindjes, një tortë speciale për Aguilera-n Një tortë speciale i është dedikuar këngëtares Christina Aguilera, e cila është në pritje të lindjes së fëmijës së dytë.
Christina Aguilera shtatzënë, së shpejti lind vajzë (FOTO LAJM) Shtatzënia e saj tashmë është bërë evidente. I referohemi këngëtares Christina Aguilera-s, e cila është parë në rrugët e
Merr fund armiqësia, Aguilera dhe Gaga bashkë në skenë (FOTO LAJM) Prej shumë kohësh ata janë konsideruar si armike të betuara të njëra-tjetrës, ndërkohë që mbrëmjen e djeshme kanë vërtet
ǒndryshim në një vit! Mahnit Christina Aguilera (FOTO LAJM) Christina Aguilera mahnit të gjithë me pamjen e saj në American Music Awards, në Los Angeles. Këngëtarja 32-vjeçare kish
Aguilera: Ndihem më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Christina Aguilera vazhdon të shfaq format e saj prekte trupore të trupit të saj. Këngëtarja pasi tregoi trupin e saj të
Aguilera në super-formë për Maxim (FOTO LAJM) Christina Aguilera tregoi formën e saj më të mirë, ndërsa pozoi në koopertinën e "Maxim", e cila do të dalë në qarkullim
Christina Aguilera në super-formë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Christina Aguilera është krenare për trupin e saj tanimë që ka humbur disa kilogramë nga pesha e saj
Takat e larta, rrëzohet Christina Aguilera (FOTO LAJM) Këngëtarja, Christina Aguilera duket se nuk ka marrëdhënie të mira me takat e larta. Këtë të enjte ajo desh u përplas pë
Aguilera këshillon Bieber: Largohu për pak kohë Christina Aguilera ka këshilluar Justin Bieber që të largohet për disa kohë nga bota e spektaklit. 19-vjeçari ka pasur d