999 rezultate për

agueros

Ngacmoi gjyqtaren, Guardiola i del në mbrojtje Agueros (VIDEO) Ylli argjentinas, Sergio Aguero ka regjistruar mbrëmë rikthimin e tij në fushën e blertë, pas një dëmtimi që e mbajti gj
Veprimi i fundit i Agueros lë të kuptohet se Messi do shkojë te Man City (FOTO LAJM) Mediat në të gjithë botën po raportojnë mbi të ardhmen e Messit. Dje ai i dërgoi një shkresë klubit të Barcelonës në
Guardiola "piketon" zëvendësuesin e Agueros në Spanjë Pas super lajmit se Manchester City do të luaj sezonin e ardhshëm në kupat e Evropës, Guardiola po mendon të shfrytëzojë
Nuk ndalet Interi, tenton shkëmbimin e bujshëm me Man.Cityn Interi do të tentojë transferimin e Sergio Kun Agueros nga Manchester City këtë verë, raportojnë mediat italiane. Cit
Manchester City i gatshëm të shesë yllin e skuadrës, gjigandët e Serie A gati të nënshkruajnë Manchester City është i hapur të shesë sulmuesin brazilian Gabriel Jesus. 22 vjeçari nënshkroi për Cityn në vitin 201
De Gea "ndez" derbin, i nxjerr gishtin e mesit Agueros (FOTO LAJM) Portieri i Manchester Unitedit, David de Gea ka çuar gishtat e mesit të dorës së tij në formë shakaje kur e ka parë në r
Asisti ndaj Sheffield fut De Bruyne në historinë e Premier League Kevin de Bruyne e shkroi historinë në Premierligë të martën, kur u bë futbollisti i parë në histori që kontribuon me 15
Dëmtimi i Suarez, Messi zgjedh zëvendësuesin Barcelona kërkon një sulmues për sezonin e ri. Portali spanjoll "Diariogol.com" raporton se ylli kryesor i skuadrës,
Dëmtimi i Agueros në ndeshjen ndaj Chelsea, flet Guardiola ulmuesi u lëndua në ndeshjen kundër Chelsea pas një përplasje me Reece James. Pas këtij lëndimi Aguero u detyrua që t
Mbrojtësi i Kombëtares sonte përballë Agueros dhe Sterling Liga e Kampionëve do të kthehet sonte në kontinentin e vjetër përmes tetë ndeshjeve shumë interesante, në kuadër të fazë
Guardiola: Jesus e ka të vështirë ti zërë vendin Agueros Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i B
Moment epike, gjyqtari i fsheh topin Agueros (VIDEO) Sergio Aguero mbrëmjen e djehsme është treguar i papërmbajtshëm duke shënuar tre gola të mrekullueshëm kundër Chelseas.
Isha-bashkëshortja e Agueros: S’mjaftonte intimiteti Isha-bashkëshortja e Sergio Aguerros, Karina Tejeda ka komentuar së fundmi ndarjen e tyre, duke zbuluar një karakter tj
Simeone kërkon rikthimin e Agueros-s Sipas mediave sportive trajneri i Atletico Madid, Diego Simeone po kërkon një rikthim të Sergio Agueros tek "Los Colchon
City e ka gjetur zëvendësuesin e Agueros Manchester City po mendon për të gjetur zëvendësuesin e Sergio Agueros në rast largimi të argjentinasit në fund të sezon
City i falet dopietës së Agueros, ngjitet në krye të Premier League (VIDEO) Manchester City i falet sërish Sergio Agueros për të marrë 3 pikët e radhës në Premier League. Skuadra e Pep Guardiolës
Aguro drejt Madridit? Shqetësohen katalanasit Sergio Aguero nuk i ka punët mirë me Pep Guardiolën tek Manchester City dhe tashmë mendohet se do të kthehet në La Liga.
Argjentina, fitorja e dytë radhazi pa Messin (VIDEO) Argjentina fiton miqësoren e dytë rradhazi brenda pak ditëve. Pasi fitoi përballë El Salvador, të besuarit e Gerardo Mar
Mascherano e dinte ku do e gjuante penalltinë Aguero (FOTO-VIDEO) Barcelona e fitoi edhe ndeshjen e kthimit me Manchester City-n, 1-0, falë golit të Ivan Rakitiç, por ndeshja mund të mer
Bartomeu: Messi nuk ma ka kërkuar "kokën" e Enrique-s Asnjë kërkesë nga ana e Messit. Presidenti i Barcelonës Josep Mari Bartomeu mohon zërat sipas të cilave ylli argjentinas