999 rezultate për

agueron

I përfundon kontrata në qershor, klubet evropiane në radhë për Agueron Shtypi anglez flet për një interes të Interit për Sergio Agueron. Sulmuesi argjentinas është në vitin e fundit të kon
Gjesti ndaj gjyqtares, merret vendimi për Agueron Sulmuesi i Man Cityt nuk do të ndëshkohet pas veprmiti bërë me gjyqtaren në takimin ndaj Arsenalit. Organi qeverisës
Kontratë 2 vjeçare, Interi në sulm për Agueron Interi po tenton të sjellë vitin e ardhshëm në Milano sulmuesin veteran të Mançester Sitit Serxho Kun Agueron. “Calc
Guardiola nuk pranon të krahasohet Jesus me Agueron Sergio Aguero dhe Gabriel Jesus janë shokë skuadre te Manchester City, të cilët kontestojnë njëri tjetrin për rolin e su
Ogbona shpëtoi West Ham nga goli duke kapur Agueron nga testikujt Ndeshja mes West Ham dhe Manchester Cityn u mbyll me fitoren e pastër të "citizens", por një detaj interesant u regjistr
Messi do vetëm Agueron në Barcelonën, këshillon klubin të nisë kontaktet Lionel Messi do Sergio Agueron te Barcelona. Mungesa e Luis Suarezit ka shtyrë kapitenin e katalanasve të kërkojë një pa
Guardiola jep lajmin e keq për Agueron Sergio Aguero nuk do të jetë i gatshëm të ndihmojë Manchester Cityn në disa ndeshje. Trajneri Pep Guardiola e ka konf
Gafa e stjuardve, shikoni si ndjekin lojtarin e dëmtuar gjatë ndeshjes City-Liverpool (VIDEO) Një episod i çuditshëm ka ndodhur ditën e djeshme, menjëherë pas vërshëllimës përfundimtare të arbitrit në sfidën mes Ma
Ish-sulmuesi ngre në “qiell” Agueron Ish-sulmuesi i Manchester City, Paul Dickov është i mendimit se Sergio Aguero është sulmuesi më I mirë në botë dhe beson
Milan surprizon në merkaton e janarit, kërkon Agueron Sipas të përditshmes britanike “Daily Mail” sulmuesi Sergio Aguero ka përfunduar në shënjestrën e Milan, që po monitoron
Aksident i frikshëm, Agueron e shpëton rripi i sigurimit (FOTO LAJM) Sulmuesi i Manchester City-t, Sergio Aguero mund të mos ishte gjallë sot nëse s'do të kishte vendosur rripin e sigurimit
PSG hap thesin, 92 milionë euro për të rrëmbyer Agueron Paris Saint-Germain është gati të përgatisë një ofertë për të testuar Manchester City-in për të firmosur me Sergio Ague
Penalltitë kthehen në makth për Agueron, Guardiola e dënon (VIDEO) Penalltitë janë kthyer në makth për Sergio Agueron. Sulmuesi argjentinas ka shënuar 5 gola në 8 javë kampionat, por ajo
Guardiola i kënaqur me Agueron, por... Sergio Aguero ka shënuar një dy golësh në fitoren 3-1 të Manchester Cityt ndaj Swanseas, dhe kjo erdhi pas kthimit nga d
Ja si mund të luajë Guardiola pa Agueron ndaj United (FOTO) Pep Guardiola nuk do të ketë në dispozicion në derbin ndaj Manchester United, yllin e tij në fazën e sulmit Sergio Aguer
Manchester City kërkon të “blindojë” Agueron Manchester City kërkon të mbajë Sergio Agueron në skuadër deri në fundin e karrierës së tij. Sulmuesi argjentinas ësh
Juve enderron Agueron, nisin kontaktet? Ndeshja e se merkures mes Juventusit dhe Manchester Cityt nuk ka qene vetem nje perballje Champions League por edhe nje
Dy dëshirat e mëdha të Benitezit (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Real Madrid-it ka bërë një analizë të shkurtër ekipit të tij dhe në fund ka deklaruar se “galaktikëve” u
Ajo paguan para për Agueron dhe Lavezzin në shtrat (FOTO LAJM) Jemi mësuar të lexojmë situata ku futbollistët harxhojnë shuma të mëdha financiare për bukuroshe tërheqëse të botës së s
Çmendet Perez, ja sa ofron për Agueron Janë Sergio Aguero dhe David De Gea dy objektivat e mëdhenj të Real Madrid për merkaton e verës. Presidenti i "Los Blanc