999 rezultate për

aguero

Kun Aguero nuk largohet nga City, vendos të respektojë kontratën Ylli argjentinas i Man City, Aguero, do të vazhdojë qëndrimin e tij në ‘Etihad Stadium’, deri në fundin e kontratës së t
Aguero largohet nga Manchester City pas 9 vitesh? Real dhe Inter nisin kontaktet Sergio Aguero karrierën mund ta vazhdojë te Real Madrid ose Inter. Ka spekulime në rritje se 31 vjeçari do të largohe
Aguero drejt lëvizjes së papritur, klubi i vendlindjes e ëndrron Trajneri i Independiente, Lucas Pusineri shpreson që ylli i Manchester Cityt Sergio Aguero një ditë të kthehet në klub.
Manchester City i gatshëm të shesë yllin e skuadrës, gjigandët e Serie A gati të nënshkruajnë Manchester City është i hapur të shesë sulmuesin brazilian Gabriel Jesus. 22 vjeçari nënshkroi për Cityn në vitin 201
Manchester City zhbllokon rezultatin ndaj Licester (VIDEO) Mancheste City më në fund ja ka dalë të zhbllokojë rezultatin ndaj Licester City-t në shtëpinë e këtyre të fundit. "C
Ogbona shpëtoi West Ham nga goli duke kapur Agueron nga testikujt Ndeshja mes West Ham dhe Manchester Cityn u mbyll me fitoren e pastër të "citizens", por një detaj interesant u regjistr
Ylli i Manchester City-t befason fansat, shfaqet si sheik në Dubai (VIDEO) Kun Aguero ka surprizuar fanasat. Së fundmi Aguero është shfaqur me një veshje të veçantë. 31-vjeçari është në maki
Aguero zgjidhet lojtari më i mirë i muajit janar dhe thyen rekord në Ligën Premier Sergio Aguero ka thyer një rekord të mëdha në Ligën Premier, pas zgjedhjes si lojtari i mirë i muajit janar. Forma e
De Gea "ndez" derbin, i nxjerr gishtin e mesit Agueros (FOTO LAJM) Portieri i Manchester Unitedit, David de Gea ka çuar gishtat e mesit të dorës së tij në formë shakaje kur e ka parë në r
Asisti ndaj Sheffield fut De Bruyne në historinë e Premier League Kevin de Bruyne e shkroi historinë në Premierligë të martën, kur u bë futbollisti i parë në histori që kontribuon me 15
Messi do vetëm Agueron në Barcelonën, këshillon klubin të nisë kontaktet Lionel Messi do Sergio Agueron te Barcelona. Mungesa e Luis Suarezit ka shtyrë kapitenin e katalanasve të kërkojë një pa
Dëmtimi i Suarez, Messi zgjedh zëvendësuesin Barcelona kërkon një sulmues për sezonin e ri. Portali spanjoll "Diariogol.com" raporton se ylli kryesor i skuadrës,
Guardiola i "fiksuar" pas Lautaro Martinez Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, po mendon për një ‘bastisje’ në Serie A për të gjetur pasardhësin e Sergio A
Aguero, lojtari i huaj me më shumë gola në Premier League Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, e ka thyer rekordin e Thierry Henrys për më shumti gola të shënuara në Premi
Guardiola jep lajmin e keq për Agueron Sergio Aguero nuk do të jetë i gatshëm të ndihmojë Manchester Cityn në disa ndeshje. Trajneri Pep Guardiola e ka konf
Dëmtimi i Agueros në ndeshjen ndaj Chelsea, flet Guardiola ulmuesi u lëndua në ndeshjen kundër Chelsea pas një përplasje me Reece James. Pas këtij lëndimi Aguero u detyrua që t
Kapen me 3 500 kg "mall", arrestohen gjashtë shqiptarë Një aksion i realizuar në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero, realizuar në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero, çoi
Aguero 'injoron' Liverpoolin: Rivali kryesor i Cityt është Manchester United Sergio Aguero ka insistuar që Manchester City do të mbetet gjithmonë rivali më i madh i Manchester Cityt, përkundër konk
Mbrojtësi i Kombëtares sonte përballë Agueros dhe Sterling Liga e Kampionëve do të kthehet sonte në kontinentin e vjetër përmes tetë ndeshjeve shumë interesante, në kuadër të fazë
Guardiola: Jesus e ka të vështirë ti zërë vendin Agueros Problemi i Gabriel Jesus është Sergio Aguero, kështu ka thënë trajneri i Manchester City, Pep Guardiola. Sulmuesi i B