999 rezultate për

agron

Si rrallë herë, Agron Llaka bëhet serioz e poston foton e ëmbël familjare (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ka dedikuar një shkrim të ëmbël bashkëshortes së tij pasi festojnë 36-vjetorin
Shpërthim me tritol në banesën e 22 vjeçarit Një sasi tritoli ka shpërthyr pak pas mesnate në Fushë-Krujë në banesën e Agron Koçit. Tritoli është vënë pranë portë
"Jam duke ngrënë dynjanë", Agron Duka flet për koalicion me PS-në? Kreu i PAA-së Agron Duka, i qenë prezent dy ditë më parë në një studio televizive, nuk e përjashtoi mundëisnë për një ko
E zbulon Malaj: Cilës parti opozitare i ka ofruar Rama të futet në qeveri Ish-ministri i Financave Arben Malaj ka thënë mbrëmjen e sotme se kreu i PAA Agron Duka ka pasur oferta nga mazhoranca a
KQZ konfirmon në detyrë kryebashkiakun e Librazhdit KQZ ka konfirmuar në detyrë kryetarin e bashkisë së Librazhdit Kastriot Gurra. Edhe ky vendim u mor me unanimitet. At
"Si e rrëmbyem unë dhe vëllai im, vajzën 12-vjeçare të shefit të Policisë”, dëshmia e ish-komunistes Publikohet historia e panjohur dhe e bujshme të ndodhur në qytetin e Tiranës në 1942-in, kur gueriljet komuniste kryen a
Ndërron jetë albanologu i shquar Agron Fiço Studiuesi i njohur Agron Fico ka ndërruar jetë. Ai ishte një prej dijetarëve që ia kushtoi tërë jetën trashëgimit shp
I quajti të degjeneruar, "Aventurierët" i kthen Agron Llakajt: Na mësuat fjalët banale (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, aktori i njohur i humroit, Agron Llakaj bëri një reagim mjaft serioz në lidhje me programin e ri të Top
"Degjenerim, show kaq kriminal", Agron Llakaj i zhgënjyer nga programi shqiptar (VIDEO) Programi më i ri që ka startuar në "Top Channel" çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show, por që
Rrëfimi i Lindita Milotit: Babai im kriminel, përdhunoi vajza në zyrat e Shkodrës Lindita Miloti, është e bija e Xhevdet Milotit, ish-sigurims shteti në kohën e regjimit komunist. E ftuar në studion e “
Agron Llakaj mendon se është prekur nga COVID-19: Më është rikthyer dy herë Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj gjatë një interviste për emisoonin "Vizioni i Pasdites", ka bërë deklaruar se me
Falsifikoi notat e nxënësit, drejtori i shkollës përfundon në polici Policia ka ndaluar ish-drejtorin e shkolës së mesme pyjore në SHkodër, pasi akuzohet se ka falsifikuar notat e një nxënë
Skandaloze! Drejtori i shkollës falsifikon notat e kalon nxënësin e përjashtuar (VIDEO) Emisioni investigativ “BOOM” ka sjelle fakte dhe dëshmi se si ish-drejtori i shkollës së mesme pyjore në Shkoder, Agron
Në 60-vjetorin e lindjes, Agron Llakaj merr urimin prekës: Ende më del zemra vendit për ty (VIDEO) Ditën e sotme, aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj, feston 60-vjetorin e lindjes së tij. Megjithëse kjo ditëlindj
Mes tyre edhe Agron Duka, nisen drejt Shqipërisë 200 qytetarët që mbetën bllokuar në Gjermani 200 shtetasit shqiptarë që kishin mbetur të bllokuar në Gjermani pas situatës së krijuar nga koronavirus, janë nisur dre
WizzAir bllokon 200 shqiptare ne Gjermani, mes tyre edhe Agron Duka Koronavirusi ka shkaktuar problematika në të gjitha bizneset të cilat kanë mbyllur qepenin, por problematika më të mëdha
Arrestimi i Henri Çilit, Agron Tufa: Ky qenka Peshku i madh i korrupsionit ore!? Nga Agron Tufa Organet e Reja të Drejtësisë së Reformuar Enveriste (me Veting), prokurorët azganë, ish-hetues
Tentoi të ndryshonte dëshminë e vajzës, arrestohet avokati i Agron Begos Policia ka arrestuar ditën e sotme avokatin e profesorit Agron Bego, pasi tentoi që të ndryshonte dëshminë e njërës prej
"Drejtësia e 007-ës" që tentoi të shpëtojë mësuesin pas skandalit seksual "Unë në fakt si person, tani po them realitetin, unë përdor shumë shprehjen “jam 007”-ta..." Tingëllon ironike, por ë
Skandal i radhës i mësuesit: Është mik i babait, s'më ka kërkuar s*ks... Një ditë më parë “Stop”transmetoi dy dëshmi të reja, që implikojnë profesorin e kantos në shkollën e mesme artistike “Ja