999 rezultate për

agresori

E RËNDË/ Shqiptari ther me thikë kolegun në mesnatë Një shqiptar ka therur me thikë kolegun e tij polak me të cilin ndante apartamentin, në natën midis të mërkurës së dhe t
Mbante thikë në dorë, shikoni si polici hero arreston agresorin (VIDEO) Disa pamje të publikuara në internet tregojnë momentin e aktit heroik të një polici, i cili arreston një hajdut i cili
Përdhunoi kushërirën e mitur, policia arreston agresorin Policia e Divjakës ka arrestuar pak momente më parë një person në fshatin Grabjan të Lushnjes. Mësohet se riu është v
Tentuan ta rrëmbenin, efektivi i policisë i merr armën agresorit dhe e plagos në bark (FOTO LAJM) Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotme në parkingun e një hoteli në Sauk, përballë Akademisë së Sigur
Pamje të rënda! I riu qëllon me shpatë policin (VIDEO) Një ngjarje ka ndodhur në Australi, ku një i ri ka nxjerrë një thikë të madhe 30cm dhe ka goditur me të një polic.
Dhunohet mjeku në spitalin e Lezhës, policia kap agresorin Një tjetër rast dhune ndaj bluzave të bardha është shënuar në spitalin e Lezhës ku një person ka goditur një mjek. A
Një i vdekur dhe shumë të plagosur, policia holandeze urdhëron banorët të mbyllin dyert Një sulm me armë ka tronditur sot qytetin Utrecth të Holandës. Një person i armatosur ka shtënë me armë në drejtim të nj
Sulm terrorist gjatë natës së Vitit të Ri në Londër (FOTO LAJM) Dy kalimtarë dhe një polic janë goditur me thikë prej një burri në stacionin Victoria të Manchester, në Britaninë e Madh
Policia jep detaje për vrasjen në Gjilan, si agresori vrau shokun Policia e Kosovës gjatë ditës së sotme ka dhënë detaje rreth vrasjes në fshatin Bresalc të Gjilanit, ku Liridon Uruqi e
Momenti kur agresori qëllon turmën në Toronto (VIDEO) Ky është momenti kur sulmuesi në Kanada i afrohet një ndërtese në Toronto dhe fillon të qëllojë me armë ndaj turmës së n
Agresori i armatosur sulmon një turmë në Kanada, të vrarë dhe të plagosur Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kanadanë mëngjesin e sotëm. Një grua e re mbeti e vdekur dhe 13 të tjerë u plagosën
Ngjarja në Radhimë, si u tentua të therej polici dhe plagosja e agresorit Policia ka dhënë një deklaratë zyrtare në lidhje me ngjarjen e ndodhur këtë pasdite në Rradhimë, ku fillimisht u raportu
Sulm gazetës pas padisë për shpifje, agresori vrau 5 persona Një ditë pasi një person i armatosur mësyu ambientet e tij e vrau 5 vetë, stafi i gazetës “Capital Gazette” në Maryland
Paris, lirohen pengjet dhe arrestohet agresori Ka marrë fund një pengmarrje në Paris pasditen e sotme. Policët e armatosur kanë arrestuar pengmarrësin dhe kanë liruar
Paris, lirohen pengjet dhe arrestohet agresori Ka marrë fund një pengmarrje në Paris pasditen e sotme. Policët e armatosur kanë arrestuar pengmarrësin dhe kanë liruar
Zbulohet agresori i Dj Blunt? Dj Blunt është reper i njohur dhe i pëlqyer nga publiku. Ditën e djeshme në media u përhap fjala se ai ishte sulmuar
Dalin pamjet e vrasjes së agresorit në Belgjikë (VIDEO) Një sulmues ka vrarë me armë zjarri dy zyrtarë policor dhe një kalimtar në qytetin Liege, në lindje të Belgjikës. Sul
Tenton ta përdhunojë, vajza reagon dhe plagos agresorin Vetëm reagimi i shpejtë i saj ka arritur ta shpëtojë të renë britanike që të bëhej viktimë e përdhunimit. Adoleshentj
Vrasja e badigardit shqiptar, gjermanët kërkojnë dënim për jetë për autorin Annette Marquardt, prokurore gjermane, ka kërkuar dënim të përjetshëm për shqiptarin i cili për gjakmarrje vrau bashkëko
Sulmi me 4 viktima në Rusi, autori u ndihmua nga një bashkëpunëtore femër Një sulm me armë ka ndodhur ditën e sotme në Dagestan të Rusisë, ku mbetën të vrarë katër persona dhe u plagosën katër t