999 rezultate për

agon

Dënojmë përmendjen e gjakut! OSBE reagon ndaj protestës së opozitës OSBE ka reguar pak orë para protestës së opozitës duke thënë se është e dënueshme përmendja e gjakut në gjuhën politike.
Reagon Meta: Protestoni paqësisht Presidenti Ilir Meta ka bërë thirrje që protesta e sotme e opozitës të jetë oaqësore. Meta theksoi se është përgjegj
DW: Serbia paralajmëron masa të rrepta kundër Kosovës, reagon Prishtina zyrtare Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, thotë se nëse Kosova nuk e heq taksën ndaj Serbisë, Serbia ka përgatitur masa tep
Deputeti i PS-së nderon diktatorin, reagon PD Kur familjarët e viktimave të komunizmit përkujtonin revoltën e Spaçit dhe Qafë-Barit, pjesëtarë të mazhorancës kanë ndë
Policia reagon zyrtarisht, u gjetën bombat në KGJK? Përmes një komunikate dërguar mediave, policia njofton se pas pranimit të tri telefonatave kërcënuese nga një person i g
Pas lirimt të Lushtakut nga akuza e rëndë, reagon Kosnett Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka reaguar pas lirimit nga akuza për korrupsion të Sami Lushtakut në rast
27 vjet më parë ndodhi kjo ngjarje e rëndësishme me protagonist Ibrahim Rugovën Në po këtë datë, 27 vite më parë, Ibrahim Rugova ishte zgjedhur Kryetar i Republikës së Kosovës. Këtë datë e ka rikuj
Letra e tretë e Ramës, reagon Vasili: Nuk i përgjigjen, e konsiderojnë "të vdekur" Pas letrave të njëpasnjëshme për të ftuar Bashën në dialog, Rama ende nuk ka marrë një përgjigje konkrete. Sot u nis l
Berisha akuzon Ramën se pi drogë, reagon Mustafa Nano (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në studion e "Opinion", publikoi një foto që sipas tij Rama ishte duke pirë drogë.
Topi i nxori "të palarat"?, Berisha reagon për herë të parë ndaj ish-presidentit Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur për herë të parë akuzave të Bamir Topit, të bëra përmes librit të tij t
Edhe Berisha reagon për letrat e Ramës: Një bastard Edhe Sali Berisha i ka kundërshtuar letrat e kryeministrit Edi Rama i cili kërkon takim me Lulzim Bashën dhe të diskutoj
Rama i reagon partisë së Merkelit: Faleminderit por e pamundur Partia e kancelares gjermane Angela Merkel, ka kërkuar në mënyrë të qartë shtyrjen e zgjedhjeve të 30 qershorit në Shqip
Guardiola ka arritur akord me Juvetusin? Reagon Manchester Prej dy ditësh në Itali flitet se Juventusi ka arritur akordin me trajnerin Pep Guardiola, por klubi i Manchester Cityt,
Guardiola te Juventus? Reagon zyrtarisht Manchester City Manchester City ka mohuar thashethemet që vijnë nga Italia, sipas të cilës Pep Guardiola është në bisedime për tu ulur
Reagon Veseli: Nuk kam lidhje me asnjë video, mashtrim Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, pas publikimit të video incizimeve ku shihen disa persona të dyshuar për v
Pas thyerjes së xhamave reagon ministrja Shahini Ministrja Arsimit Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini e ka cilësuar si cenim të imazhit të studentit protestues, atë që ndo
E keqja është ende ndezur! Basha reagon për revoltën e Qafë Barit Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sot me rastin e 35 vjetorit të revoltës së Qafë Barit, e cila tronditi diktaturën
Zyrtare: Interi prezanton fanellën e re (FOTO LAJM) ashmë zyrtarisht klubi i Interit ka zbuluar uniformën e re për sezonin e ardhshëm 2019-2020. Bluzat kanë dalë në shit
Gruevski i reagon Ciprasit: Ja e vërteta ime Ish-kryeministri në arrati, Nikolla Gruevski, përmes një shkrimi në FB, e përgënjeshtron kryeministrin e Greqisë, Aleksi
Reagon shqiptari i videos virale në internet: Jetojmë me djersë ( FOTO & VIDEO) Para disa ditësh u publikua pothuajse në të gjitha mediat një video teksa dy shqiptarë po filmonin banesat në Itali.