999 rezultate për

agolli

Ansi Agolli bëhet baba Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli është bërë baba. Ai ka mirëpritur sot në jetë një djalë që e ka quajtur
Kapiteni i Kombëtares kuqezi merr lajmin më të bukur të jetës (FOTO LAJM) Ansi Agolli merr një lajm shumë të gëzueshëm. Ish-lojtari i Tiranës ka postuar në rrjetet sociale një foto ku është së b
Agolli vendos të ardhmen e tij tek klubi i Qarabagut Ansi Agolli ka shkruar historinë me klubin e Qarabagut duke qenë një prej protagonistëve të padiskutueshëm të sukseseve.
Agolli feston titullin e pestë me Qarabagun: Arritëm objektivin Ansi Agolli dhe Qarabagu fituan matematikisht trofeun, duke konfirmuar dominimin në futbollin azerbajxhanas. Edhe pse
Panuçi zbulon kapitenin e ri të kombëtares pas Agollit Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panuçi ka zbuluar edhe cilësi të kapitenit të ri të kombëtares gjatë konferën
1 vit nga vdekja e Dritëroit, Sadija flet e prekur Dritëro Agolli prej një viti nuk është më fizikisht mes nesh. Por është me poezinë e prozën e tij. Jeton në kujtimet dhe
Shtëpia e Kadaresë dhe Agollit kërkohet për muze, Sadija flet e prekur Bashkia e Tiranës kërkon të kthejë në muze, shtëpitë e dy shkrimtarëve: Ismail Kadaresë dhe Dritëro Agollit. Bëhet fj
Agolli: Është një short i fortë Ansi Agolli insiston se Kombëtarja shqiptare do të synojë të fitojë grupin ku janë Skocia dhe Izraeli. Kapiteni i Kom
Agolli ndihet krenar për Kombëtaren e sotme Kapiteni i Kombëtares shqiptare Ansi Agolli është krenar për futbollin që përfaqëson Kombëtarja jonë në ditët e sotme.
Sadije Agolli flet pas vdekjes së Dritëroit: E kam plagë në shpirt! Në shtëpinë e Dritëroit, mungesa ndihet mjaft. Një vit më parë, në 31 dhjetor të 2016, ai ka qëndruar “stoik” në tavolin
Agolli: EURO 2020 është e mundur nëse luajmë fortë dhe të bashkuar Kapiteni i Kombëtares nuk di të ndalet. Ai e ka nisur këtë fillim viti përsëri në fushën e stërvitjes, teksa kërkon që t
Nuk ka pushime për Ansi Agollin Kapiteni i Kombëtres, Ansi Agolli, ndodhet në Tiranë prej disa ditësh, pasi ekipi i tij Karabaku ka marrë pushimet. Edhe
Chelsea shkatëron Qarabagun e Agollit, dhe merr kryesimin në grupin E Chelsea ka fituar me shifrat e thella 0-4 kundër Qarabagut në "Baku National Stadium" Sfida fillon e ashpër nga të d
Agolli flet për mungesën e tij nga kombëtaraj në këto dy miqësore Një lider bën gjithmonë maksimumin në mënyrë që grupi të jetë i unifikuar dhe të mos ketë asnjë polemikë, të paktën për
Nuk u grumbullua nga Panucci për ndeshjen kundër Turqisë, flet Agolli Kapiteni i kuqezinjve, Agolli nuk është grumbulluar me ekipin Kombëtar për ndeshjen miqësore ndaj Turqisë. Kjo duket se
Arben Agolli në zyrën e Rruzhdi Latës, e uron për fitoren Kandidati i Aleancës për Shqiptarët për kreun e komunës së Dibrës, Arben Agolli përmes një vizite ka uruar për fitoren k
Ndodh përmbysja në Dibër, BDI bën të papriturën Ruzhdi Lata i BDI-së po bën përmbysjen në komunën e Dibrës ndryshe nga rezultati i raundit të parë ku humbi 4 mijë vota.
“Marca” reportazh për Ansi Agollin: Ngritja madhështore e shqiptarit në karrierë Kanë kaluar më shumë se tre vite që nga nata e paharrueshme e Beogradit, teksa Ismail Morina lëshoi dronin në Serbi.
Qarabagu i Agollit "ndal" Atleticon e Simeones Qarabagu ka ndaluar Atleticon e Madridit që të marrë një rezultat pozitiv në "Baku National Stadium". Të dyja ekipet
DEBATET/ Agolli akuzonte Berishën: Kush futi sheqer të helmuar te grevistët? Pasditen e 20 shkurtit 1991, pak orë pas rrëzimit të shtatores së diktatorit Enver Hoxha, ndërsa në Qytetin Studenti vij