999 rezultate për

agnesa

Në një lidhje me bizensmenin e moshuar? Isida sqaron të vërtetën për Agnesa Vuthaj (VIDEO) Një nga skandalet më të bujshme të muajve të fundit ka qenë ‘lidhja e pakonfirmuar’ mes bukuroshes Agnesa Vuthaj dhe biz
Agnesa Vuthaj ndryshon look, i kthehet pamjes së viteve më parë (FOTO LAJM) Ish-Missi, Agnesa Vuthaj, është një nga femrat më të bukura shqiptare. Megjithatë, Agnesën e kemi parë shumë pak të eksp
1 vit pas divorcit, vajza e Albërie Hadërgjonaj më e dashurar se kurrë me partnerin e ri (FOTO LAJM) Vajza e Albërie Hadërgjonaj, Agnesa u raportua vitin e kaluar se i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj And
1 vit pas divorcit, vajza e Albërie Hadërgjonaj më e dashurar se kurrë me partnerin e ri (FOTO LAJM) Vajza e Albërie Hadërgjonaj, Agnesa u raportua vitin e kaluar se i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj And
60 mijë euro një kombinim, çmimi i kripur i veshjes së Agnesa Vuthajt (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë. Agnesa Vuthaj është përfolur shpesh herë për veshjet e shtrejnta, ato me çmime marramendëse.
Pas "lidhjes" së bujshme me biznesmenin në kërkim, Agnesa Vuthaj jep lajmin e madh (FOTO LAJM) Vetëm para pak ditësh, modelja shqiptare Agnesa Vuthaj ishte kryefjal e medias për një lidhje të mundshme me biznesmenin
"Të dashur miliarder, do zgjidhja djalin e tij!" Agnesa reagon për lidhjen me biznesmenin (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj ka reaguar për herë të parë për lidhjen e përflur sot në media me biznesmenin indian, Chetaan Sandesara.
Si qëndron e vërteta e lidhjes me miliarderin indian? Agnesa Vuthaj reagon publikisht Një lajm që u bë viral në pothuaj të gjitha portalet gjatë ditës së sotme kishte personazh të parë Agnesa Vuthajn. Ish-M
Zbulohet lidhja e Agnesa Vuthajt me biznesmenin indian të shpallur në kërkim (VIDEO) Ish-missi, Agnesa Vuthaj, vetëm pak kohë më parë deklaroi gjatë një interviste se është single dhe dëshiron që partneri
Mbesa e Fatmira Breçanit qenka sozi e Jona Spahiut dhe s'do i besoni syve (FOTO LAJM) Jona Spahiu është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të showbizit shqiptar dhe ka rënë në sy që në fillimet e saj në e
Një natë me Robertin apo me Lorikun? Bukuroshja shqiptare i refuzon të dy (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj edhe pse kanë kaluar vite që kur është zgjedhur vajza më e bukur e Shqipërisë, vazhdon të jetë në krye dhe
Fotot e fundit të Agnesa Vuthaj do ju lenë thjesht pa fjalë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare dhe për këtë gjë biem të gjithë dakord.Por me siguri
Këto janë motrat e famshme shqiptare me më shumë shije (FOTO LAJM) Motrat, duan s’duan, ndikojnë në jetët e njëra-tjetrës. E nëse kanë aftësi të influencojnë jetë, fare mirë influencojnë
E kan në gen, motrat Hadërgjonaj me bikini "çmendin" rrjetin (FOTO LAJM) Anxhelina dhe Agnesa tentojnë të jenë të përmbajtura dhe të kujdesshme me postimet që bëjnë në Instagram, por ama ka mja
E bukura e shqiptarisë tregon arsyen pse është akoma beqare Agnesa Vuthaj është padyshim një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ish-missi i Kosovës ka rrëfyer një sekret: Ajo ës
Agnesa flet për humbjen e babait: Asgjë nuk është e përhershme! Tetë vite më parë do të ndahej nga jeta babai i Agnesa Vuthajt. Përmes një foto të së shkuarës e disa fjalëve nga zemra,
Brenda super festës së ditëlindjes së Agnesa Vuthajt (FOTO LAJM) Ish-missi Agnesa Vuthaj ka festuar ditën e djeshme në Tiranë ditëlindjen e saj të 33-të. Në postimet e shumta në Inst
Sa vjeç mbush sot vajza më e bukur për shqiptarët Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërinë
Pa reçipeta dhe joshëse, missi nga Kosova suprizon fansat (FOTO LAJM) Ish-miss Kosova, Agnesa Vuthaj është njëra ndër femrat më të komentuara të estradës për pamjen e saj të jashtme. Agne
Një nga vajzat më të bukura shqiptare tregon arsyen pse është akoma beqare Agnesa Vuthaj është padyshim një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ish-missi i Kosovës ka rrëfyer një sekret: Ajo ës