999 rezultate për

agimit

Shkencëtarët japonezë me muaj të tërë studiojnë pse gjeli këndon në mëngjes Ky ishte objekti i studimit të Universitetit të Nagoya të Japonisë, të cilët avancuan në një eksperiment të mirëfilltë p
Pas reagimit të amerikanëve bindet Thaçi, sot kompletohet KQZ Zyra e Presidentit të Republikës së Kosovës njofton se pas përmbylljes së të gjitha procedurave dhe kompletimit të lëndë
Shefi i ushtrisë serbe tregon nëse do të ndërhyjnë në Kosovë Shefi i shtabit të përgjithshëm të ushtrisë serbe, Millan Mojsilloviq, tha se situata në Kosovë është "shumë komplekse",
Këto janë reagimit e lojtërëve të Realit pas fitores Megjithëse fitoi 4-1 ndaj Valladoilid, shumica e tifozëve mendojnë se kjo ishte ndeshja e fundit e Santiago Solari-t n
Lulzim Basha mbledh deputetët pas reagimit amerikan (FOTO LAJM) Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka mbledhur me urgjencë deputetët këtë mbrëmje në selinë e PD-së, shkruan Albeu.com Mb
Partia greke dënon vrasjen e Petrit Zifle në Korfuz SYRIZA, partia ne pushtet në Greqi së fundmi ka dënuar vrasjet e shqiptarëve që po ndodhin së fundmi në Greqi. Konkr
Fashisti i Agimit të Artë i vrau babain, flet për herë të parë djali i viktimës Xhulio Zifle, djali i Petrit Zifles, i cili u vra mizorisht në rrugë nga një anëtar i Agimit të Artë ka folur për News24
Flet dhëndri i shqiptarit të vrarë: Autori pinte edhe drogë Përvec djalit të tij, në lidhje me News 24 ka folur edhe dhëndri i Petrit Zifles, i cili u vra në Korfuz nga një anëtar
Bushati reagon me gjysmë zëri për masakrimin e shqiptarit nga fashisti i Agimit të Artë në Greqi Vrasja e shqiptarit në Greqi pak ditë pas ngjarjes në Bularat, shkaktoi jo pak reagime në Shqipëri. Vetë autori, anët
Vrau shqiptarin për Kacifasin, arrestohet anëtari i Agimit të Artë Vrasja e shqiptarit në Greqi pak ditë pas ngjarjes në Bularat, shkaktoi jo pak reagime në Shqipëri. Teksa policia nis
Tronditëse, fashisti i Agimit të Artë ekzekuton shqiptarin me çifte në mes të rrugës Vrasja e 63-vjeçarit shqiptar Petrit Zifla në Korfuz disa ditë më parë u raportua nga autoritetet greke si një krim pas
Bravo re palikari! Vangjel Dule, politikani që Shqipëria e ka patur edhe nënkryetar të Kuvendit mund edhe të mos ishte shumë protagonist dj
Fashistët e Agimit të Artë që morën komandën në Bularat në mungesë të shtetit shqiptar (FOTO LAJM) Ishtë një ngjarje me shije shumë të shpifur ajo që ndodhi në Bularat gjatë varrimit të terroristit grek Katsifa, i neutr
Ish-ministri grek: Boll me Kaçifan, ishte një i çmendur dhe jo "hero" Në llumin e kërcënimeve për derdhje gjaku të shqiptarëve nga pjesa më e errët e shoqërisë greke siç janë fashistët e Agi
Këta janë kolonelët e gjeneralët nazistë që drejtuan turmën e grekëve në Bularat (FOTO LAJM) Historiani shqiptar Arben Llalla së funmdi ka publikuar disa foto ku sipas tij, personat që shihen janë kolonelë gjenera
Policia blindon Kakavijën, ndalohen në kufi ekstremistët e Agimit të Artë (VIDEO) Ditën e sotme rreth orës 13:00 pritet që të mbahet varrimi i Konstandinos Katsifas, trupi i të cilit u mbajt për disa di
Shpërthen Idrizi: Trimoshat e Agimit të Artë kanë marrë zemër Forcat RENEA kanë bërë të mundur neutralizimin e grekut 35 vjeçar i cili qëlloi me armë kundër policisë shqiptare në Gji
Shmanget tragjedia në Malësinë e Madhe Parandalohet një ngjarje e rëndë, krim brenda familjes, arrestohet autori në kohë rekord nga policia. Sekuestrohet nj
Thaçi bën të fortin me Serbinë pas reagimit të fortë kundër planit të tij të faljes së krimeve në Kosovë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pas vizitës që ia ka bërë fabrikës së plastikës “Kivo” në Kaçanik, ka thënë se Kosova
Regjizori shqiptar shokon me deklaratën: Ka shqiptarë që janë pjesë e Agimit të Artë Pas debateve të shumta ku figura të njohura shqiptare bënë fushatë për të bojkotuar koncertin e këngëtarit grek Notis Sf