999 rezultate për

agim

Policia fillon heqjen e makinave të aksidentit spektakolar në Prishtinë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ku një kamion i kompanisë “Pas
Pas Pjetrit, ikën edhe kryebashkiaku tjetër? Ky ishte denoncimi i PD për Kajmakun e Vorës Partia Demokratike ka ngritur akuzat për një tjetuër kryetar bashkie dhe kërkon prej Prokurorisë verifikim të të dhënave
Siria sulmon ushtrinë turke: Pritet reagimi i ashpër i Ankarasë (VIDEO) Një avion i qeverisë siriane sulmoi gjatë mesditës së sotme autokolonën e ushtrisë turke në hyrje të Idlibit duke shkakt
Vjen reagimi i Maqedonisë pas masave të reciprocitetit nga Kosova Maqedonia Veriore ka reaguar për herë të parë pasi Kosova, përkatësisht Ministria e Tregtisë dhe Industrisë ka marrë ven
Gjyste Vula merr propozimin për martesë, reagimi i saj na lë pa fjalë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka marrë një propozim serioz nga një ndjekës në rrjetet sociale. Gjystja nuk ka nguruar
Baby G i bën diss të fuqishëm Taynës dhe Rinës, prisni reagime (VIDEO) Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrj
Reagimi qesharak i gjyshes pasi mori aksidenatlisht mariuhanën e nipit (VIDEO) Një gjyshe u ballafaqua me një situatë të pakëndshme pasi që mori aksidentalisht marihuanën e nipit të saj. Në një
Burg i përjetshëm për vrasësin e Agim Bucit Gjykata ka dhënë burg të përjetshëm për Vladimir Kurtin dhe 26 vite për bashkëpuntorin Ruzhdi Hoda, të cilët vranë 52 vj
Rama publikon reagimin e Imamit: Nuk më zë gjumi nga qejfi për një teatër i ri Ktryeministri Edi Rma vazhdon të theksojë ndërtimin e një godine të re për Teatrin. Ai vazhdimisht po publikon mendimet
Kryebashkiaku i Vorës merr zyrtarisht mandatin nga Gjykata Gjykata e Shkallës së parë në Tiranë i ka konfirmuar mandatin Agim Kajmakut, kryetarit të Bashkisë së Vorës. Kërkesën pë
Skemë e njëjtë dhe pak reagim, 5 gabimet që po bën Zidani Është ende herët, por në Madrid kanë nisur të frikësohen dhe të mendojnë se fundi i sezonit që do të vijë mund të jetë i
"Fustan medreseje", reagimi epik i Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati njihet për çiltërsinë dhe stilin e saj të veçantë. Në dallim me kolegët e saj që konkurrojnë
"Qeveria duhet ta mbrojë lirinë e shtypit", OSBE tjetër reagim mbi paketën anti-shpifje OSBE-ja i ka bërë thirrje qeverisë shqiptare të rishikojë paketën ligjore për shtypin në Shqipëri, për shkak të kufizime
SHBA paralajmëron Haradinajn: Dorëheqja është e pazakontë, jeni në vëzhgim Në një reagim në faqen zyrtare , ambasadori i SHBA në Kosovë, Philip Kosnett, ka thënë se do ta përcjellin për nga afër
Dinamo do të zëvendësojë Skënderbeun? Reagojnë ashpër tifozët kryeqytetas (FOTO LAJM) Lajmi i publikuar ditë më parë në medie ku bëhej me dije që klubi i Skënderbeut është pranë falimentit dhe në këto kusht
Burri me 84 fëmijë nga 17 gra, reagimi i tij kur dëgjon se gazetari ka vetëm një grua (VIDEO) Një video që po qarkullon në internet është bërë virale. Gjegjësisht, gjatë një interviste me një gazetar, një burrë
Kampioni i boksit ngacmon publikisht Encën, reagimi i saj do ju lerë pa fjalë (FOTO LAJM) Enca Haxhia po shijon prej 4 ditësh suksesin e këngës “Jealous”, e cila ka arritur plot 1 milionë klikime në Youtube dhe
Shkenca e të pasurit një martesë të lumtur A ju ka ndodhur ndonjëherë që të prisni me padurim dhe me plot emocion të ndani një lajm të mirë me partnerin tuaj, vetë
Vajza 6-vjeçare Kim Kardashian në hapat e mamit, nxit reagime me imazhin e fundit (FOTO LAJM) Fëmijët e familjes së famshme Kardashian kanë realizuar disa fotografi së bashku. Me këtë rast familja e njohur kanë
Jul Deda i tregon fëmijëve takimin e parë me bashkëshorten, reagimi epik i djalit të tij (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram momente nga jeta e tij private. Deda s