999 rezultate për

afrona

Afronën para "famës" nuk e keni parë ndonjëherë, kështu dukej bukuroshja (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Bleros, Afrona është kthyer pas në kohë duke publikuar në Instastory foto të vjetra të saj. Fotot e a
Nuk i mungon vetëm Blero, Afrona mall për vajzën e bashkëshortit (FOTO LAJM) Karantina e ka gjetur Afronën dhe Bleron në dy vende të ndryshme. Këngëtari i njohur ndodhet në Kosovë, ndërsa partnerja
I "ndau" koronavirusi, Afron i dedikon Bleros këto fjalë nga izolimi (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e personazheve të njohur të "shoëbiz-it" shqiptar, janë vetizoluar pranë më të dashurve të tyre, duket s
Pozon me barkun e rrumbullakosur, çfarë ka për të thënë Afrona Dika rreth shtatzanisë? (FOTO LAJM) Afrona Dika ka publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur, me di
Para 6 vitesh, Blero dhe Afrona publikojnë foton e parë që kanë bërë sëbashku (FOTO LAJM) Blero dhe Afron janë ndër çiftet më të ëmbël të ekranit shqiptar. Ata publkojnë gjithmonë foto krah njëri-tjetrit, po
Muaji i mjaltit në Hawaii: Pamjet nga resorti luksoz ku po qëndrojnë Blero dhe Afrona (FOTO & VIDEO) Në shtator të këtij viti, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e
Afrona e Bleros së shpejti në ekranet tuaja, moderatore me show-n e saj (FOTO LAJM) Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit Blero ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi me dasmën që çifti mbajti pak dit
Brenda shtëpisë super luksoze të Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Pas dasmës madhështore që zhvilluan më 21 shtator, Blero dhe Afrona u zhvendosën për të jetuar në shtëpinë e tyre të re.
Mahnitëse, Afrona publikon unazën me diamant që i ka dhuruar Blero (FOTO LAJM) Disa ditë më parë këngëtari i njohur Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disavjeçare. Dasma u o
1 ditë pas dasmës, Blero dhe Afrona organizojnë super festën me miqtë (VIDEO) Ditën e shtunë këngëtari Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Ato i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit pa
Romantik si Blero, publikohet kënga surprizë për Afronën në dasmë (VIDEO) Një moment shumë i veçantë i dasmës padyshim se është edhe prerja e tortës. Në dasmën e çiftit të njohur, Blero Muhar
“Nuse për shtëpi!” Afrona vë përparësen dhe i bën yzmet Bleros! (FOTO LAJM) Afrona Dika i dëshmoi Bleros dhe të gjithë publikut se do të jetë një nuse shembullore. E ftuar në emisionin “N Koso
Edhe pak ditë, Blero zbulon kush do këndoj në dasmën e tij dhe Afronës (FOTO LAJM) Çifti shumë i komentuar në media Blero dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë me martesë dashurinë e tyre me 21 Shtator. Në d
Vendi përrallor, para dasmës Afrona zbulon ku do kaloj muajin e mjaltit me Bleron (FOTO LAJM) Më datën 21 të këtij muaji, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë me martesë das
Afrona zbulon dhuratën luksoze që do ta hapë vetëm ditën e dasmës (FOTO LAJM) Afrona Dika mezi po e pret ditën e madhe! Asaj dhe partnerit Blero Muharremi po ju ofrohet dita më e rëndësishme e ty
Kjo është shtëpia luksoze ku do të jetojnë Blero dhe Afrona (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë na ndajnë nga dasma e shumëpritur e këngëtarit Blero Muharremi me partneren e tij, Afrona Dikën. Çift
Çmim marramendës, Blero dhe Afrona blejnë shtëpi pak ditë para dasmës (FOTO LAJM) Edhe pak ditë na ndajnë nga dasma e shumëpritur e Bleros dhe Afronës. Dyshja do të celebrojë dashurinë dicavjeçare me
Ish- bashkëshortja e Bleros e ftuar në dasmën e shumëpritur, si përgjigjet Afrona Dika (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika dhanë lajmin pak muaj më parë se në shtator të këtij viti do t’
Edhe pak ka mbetur, Blero dhe Afrona zbulojnë ftesat e veçanta të dasmës (VIDEO) Më 21 shtator të këtij viti, çifti shumë i njohur Blero Muharremi dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me
Një bashkëshort si Blero, i bën dedikimin më romantik Afronës për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika janë një ndër çiftet më të përfolur të shoëbiz-it për ndarjet