999 rezultate për

aeroportin

Fansja bën veprimin e çmendur për të parë Jay Z, arrestohet nga policia Një fanse e Jay Z është arrestuar nga policia, pasi tentoi t’i shmangej forcave të sigurisë së aeroportit në Çikago dhe
Rama: E nis dhe e mbyll ditën me Ballukun Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për gazetarët ditën e sotme, është shprehur se ditën e nis dhe e mbyll me minis
U dha alarm për bombë, AAC tregon çfarë ndodhi në aeroportin e Rinasit Ditën e sotme në Aeroportin e Riansit u dha alarmi, që fillimisht u dyshua si sulm me bombë. Autoriteti i Aviacionit
Polonia bllokoi fluturimet, si të kthehen shqiptarët në atdhe Njoftim lidhur me moslejimin e qytetarëve shqiptarë në Aeroportin e Varshavës. Në mënyrë të papritur, Polonia ka ndryshu
Zemaj viziton aeroportin: Ashpërsimi i zbatimit të masave do të vazhdojë Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj së bashku me inspektorët dhe drejtuesit e Policisë së Kosovës, ka vizituar sot aer
Pas më shumë se tre muajsh, realizohet fluturimi i parë në Aeroportin e Prishtinës Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës "Adem Jashari", ka njoftuar në orën 00:50, është realizuar fluturimi i parë, pas më
Duhej të ishte gati që në 2019, Rama publikon foto nga projekti në Aeroportin e Kukësit (FOTO LAJM) Aeroporti i Kukësit u premtua të ishte një mrekulli dhe tashmë duhet të ishte plotësisht gati. Madje Kryeministri i p
Arban Abrashi: Kosova rihap aeroportin brenda dhjetë ditësh Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit në Qeverinë e Kosovës, Arban Abrashi, tha se pret që fluturimet në Aeroportin N
Duhej të ishte gati që në 2019, Rama publikon video nga kantieri në Aeroportin e Kukësit (FOTO & VIDEO) Aeroporti i Kukësit u premtua të ishte një mrekulli dhe tashmë duhet të ishte plotësisht gati. Madje Kryeministri i p
Rrëzohet helikopteri në aeroportin e Shkupit, ka të plagosur Një helikopter është rrëzuar sot rreth orës 11:30 minuta në Aeroportin ndërkombëtar të-Shkupit. Në helikopter kanë qenë
Rrëzohet një helikopter në Aeroportin e Shkupit Para pak çastesh në aeroportin e Shkupit është rrëzuar një helikopter. Helikopteri është i Ministrisë së Punëve të Br
Pacolli merr ''dritën jeshile'' për në aeroportin e Prishtinës Kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka marrë leje për të hyrë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.
Tre futbollistë argjentinas, prej një jave të bllokuar në aeroportin e Frankfurtit Tre lojtarë argjentinas të bllokuar në aeroport, pa pasur mundesi që të rikthehen në vendin e tyre. Duket si nje histori
Riatdhesohen 110 shqiptarë nga Roma Kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit këtë pasdite grupi i emigrantëve të riatdhesuar nga Italia. Avioni Air Albania
Koronavirusi mbyll aeroportin e Rinasit Nga data 23 Mars 2020, ndërpriten të gjitha fluturimet, përveç kompanisë Air Albania që vazhdon të fluturojë nga Tirana
Thirrje ekstremiste nga shqiptarët në aeroportin e Barcelonës Dy shqiptarë janë arrestuar ditën e sotme në aeroportin e Barcelonës pasi kanë përhapur panik. Sipas mediave te huaja
Grabitja e bujshme e Rinasit, dalin pamjet nga momenti i arrestimit të vëllezërve Çala (VIDEO) Janë zbardhur pamjet nga arrestimi i vëllezërve Klement dhe Eldi Çala, të akuzuar për grabitjen e bujshme të blindave me
Mish e djathë me vete, shqiptarët çudisin autoritetet në aeroportin italian Dy shqiptarë kanë çuditur aeroportin në Itali pas asaj që iu zbulua në valixhe. Ata kishin 25 kilogramë mish, sallam
Duhej të ishte gati dhe më bukur se vetë projekti, ç'u bë me Aeroportin e Kukësit? Duket se të gjitha premtimet e bukura të Kryeministrit Rama, vjen një moment që bien. Pikërisht diçka e tillë ka ndo
Tentuan të shkonin në Londër me dokumenta false, dy vajzat shqiptare e pësojnë në Itali Dy vajza shqiptare u ndaluan me 14 shkurt në aeroportin e Katanias, në tentativë për të fluturuar drejt Britanisë së Mad