999 rezultate për

adrola

Nuk është i biri, Adrola prezanton publikisht një tjetër dashuri të saj (FOTO LAJM) Thuhet qe nuk ka si dashuri e hallave për vajzat. Adrola Dushi nuk bën përjashtim, duket se pika e saj e dobët është pik
Si asnjëherë më parë, Adrola Dushi pozon topless dhe rrjeti u "çmend" (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe kjo s’ka nevojë për diskutime. Ajo është shpërngulur pr
Kur vjen puna të Capital T nuk përmbahet, Adrola këndon Live këngën e reperit (VIDEO) Sikundër e dimë tashmë Capital T dhe Adrola Dushi po jetojnë një romancë të bukur dashurie, ndonëse janë ende në fazën k
Dikush gënjeu Adrola Dushin, bukuroshja i "bën namin" publikisht (FOTO LAJM) Adrola Dushi ka vendosur që ditën e saj ta nisë me një shënim të huzuar, fjalët e të cilit nuk e dimë se për kë janë mes
Adrola bën krenar shqiptarët, pozon me flamurin kuqezi në mes të New York-ut (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Adrola Dushi është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po vazhdon karr
Në lidhje me Capital T? Adrola Dushi: Ta di e gjithë bota (FOTO LAJM) Adrola Dushi ishte personazhi i radhës që ju përgjigj disa pyetjeve për After Party-n e emisionit “Shiko kush luan” të L
U tha se ishte në lidhje me Capital T, Adrola Dushi trazon më keq ujrat me përgjigjet Prej kohësh, Adrola Dushi përflitet për një lidhje dashurie me reperin, Capital T, por asnjëri prej tyre nuk e ka konfir
Disa orë pasi e publikoi, Adrola këndon përmendësh këngën e Capital T (VIDEO) Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthehet në kry
"Jam me fat që e kam", Adrola flet për herë të parë publikisht për Capital T (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi ka qenë mbrëmjen e kaluar në ‘Nin’ me Alaudin Hamitin, ku ka folur për herë të parë r
Një yll, Adrola i bën të birit dhuratën më të veçantë (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një nga nënat më seksi shqiptare dhe padyshim Troi duhet të ndihet shumë krenar për nënën e tij. M
Ndër më të bukurat shqiptare, zbulohen 2 prezantueset e "Miss Universe Albania & Kosova" (FOTO LAJM) Miss Universe Albania & Kosovo do të zgjedh përfaqësueset e bukurisë në eventin më prestigjioz të bukurisë në botë në “M
Nuk do ta njihni, Adrola Dushi shfaqet më joshëse se kurrë në setin e fundit (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një ndër modelet më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja 27-vjeçare është shumë aktive në
Nëse s'ju ka zënë gjumi pse Adrola dhe Capital T pozuan bashkë, mësojeni tani (VIDEO) Vetëm një selfie dhe Adrola Dushi dhe Capital T morën të gjithë vëmëndjen e mediave, ndjekësve e sidmos fansave. Janë
Shprehin hapur dashurinë? Po tani ç'të mendojmë për Adrola Dushin dhe Capital T (FOTO LAJM) Një selfie e tyre bëri lëmsh dynjanë. Adrola Dushi dhe Capital T pozuan së bashku dhe menjëherë filluan zërat se dysh
Adrola dhe Capital T? E vërteta që qëndron pas fotos që trazoi rrjetin Adrola Dushi dhe Capital T nuk janë në një lidhje. Edhe pse ata postuan një foto sa për të trazuar ujërat, gjërat jan
Drejt martesës me deputetin kosovar? Reagon për herë të parë Adrola Dushi (FOTO LAJM) Një foto e Adrola Dushit me Capital T bëri bujë sot në rrjetet sociale, pasi dyshja dukeshin shumë të afërt me njëri-tje
Rrjeti kaq deshi, Capital T dhe Adrola Dushi pozojnë së bashku (FOTO LAJM) Ai i preferuari i vajzave shqiptare dhe ajo e preferuara e djemve, nuk kishte si të mos bëntë bujë një foto e tyre së ba
Dasmë në horizont? Adrola Dushi gati t'i thotë "Po" politikanit kosovar (FOTO LAJM) Adrola Dushi është padyshim një nga modelet më të njohura shqiptare, që gjithmonë fiton vëmendjen e publikut. Prej ko
I organizuan ditëlindjen surprizë, Adrola Dushi ndan pamjet nga festa e "çmendur" (FOTO LAJM) Me momentet më të bukura nga ditëlindja, Adrola Dushi ka vendosur t’i dedikojë disa fjalë shoqes së saj të ngushtë, Kris
Në ditën e lindjes, Adrola Dushi i thur fjalët më të ngrohta Xhesika Berberit (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Xhesika Berberi feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë mungu