999 rezultate për

adrien

Ky është plani i Liverpoolit për të nënshkruar me Adrien Rabiot Adrien Rabiot duket se do të jetë përforcimi i radhës për skuadrën e Liverpool. Mesfushori francez flitej se do të ka
Nuk po vendos për të ardhmen, PSG-ja merr vendim drastik ndaj yllit të skuadrës (VIDEO) PSG-ja ka marrë një vendim drastik ndaj mesfushorit Adrien Rabiot. Klubi parizien ka vendosur të pezullojë 23 vjecar
Kjo është shifra që PSG kërkon për Adrien Rabiot Nëse nuk transferohet te Barcelona që në merkaton e janarit, Adrien Rabiot mund të mbetet jashtë skuadre deri sa të vijë
Chelsea gjen zevdësuesin e Fabregas, javën e ardhshme përgatit ofertën për yllin e PSG-së Chelsea duket se e ka gjetur shpejt zëvdësuesin e Fabregas i cili u largua vetëm një ditë më parë i cili shkoi te Monac
Shikoni kushtin e çuditshëm që Adrien Rabiot i ka kërkuar Barcelonës (FOTO LAJM) Adrien Rabiot dukej se ishte shumë pranë kalimit në Barcelonë, por ky klubi katalanas ka zgjedhur Frenkie de Jong si për
Barcelona reagon zyrtarisht për Adrien Rabiot Barcelona ka lëshuar një deklaratë zyrtare duke mohuar se ka arritur tashmë një marrëveshje me Adrien Rabiot dhe se ka s
PSG hakmerret ndaj Rabiot, e përjashtojnë nga ekipi Ekipi i PSG nuk e ka pritur aspak mirë deklaratat e Adrien Rabiot, se nuk do të nënshkruajë me ekipin francez. Sipas "Pa
Policja më se*si e Gjermanisë urdhërohet të heq dorë nga fotot me bikini (FOTO LAJM) Adrienne Koleszar, 34-vjeç është konsideruar si një nga policet me seksi që ka Gjermania. Adrienne për shkak të form
E konfirmon Tuchel, Rabiot mund të largohet në janar nga PSG Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel “nuk mund të sigurojë” se Adrien Rabiot nuk do të largohet në janar. “N
Takim presidentësh, Barcelona dhe PSG mund të bëjnë shkëmbimin e madh Barcelona prej kohësh në gjurmët e Adrien Rabiot por edne nuk ka arritur në diçka konkrete për të marrë shërbimet e tij
Juventus në pritje për Adrien Rabiot Siç raportojnë mediat Juventus nuk do të bëj ndonjë lëvizje për Adrien Rabiot këtë verë, por nëse ai nuk do të largohet
Lajm i keq për Barcelonën, mesfushori i PSG rinovon kontartën Barcelona ende nuk e ka gjetur zëvendësuesin e Iniestas edhe pse ka pasur disa objektiva. Së fundmi një lajm i keq k
Lajm i keq pë Barcelonën, i refuzohet një tjetër mesfushor Barcelona thuhet se është në tratativa me PSG për të marrë shërbimet e Adrien Rabiot, por së fundmi një lajm i keq ka ar
Liverpool, Arsenal dhe Roma në ndjekje të mesfushorit të PSG PSG është i bindur se Roma, Arsenali dhe Liverpooli janë të interesuar për Adrien Rabiot që dëshiron të mbetet për një k
Anderlecht 0-4 PSG: Notat e lojtarëve, Neymar e Mbappe super (FOTO) Paris Saint Germaini fitoi lehtësisht ndaj Anderlechtit me rezultat 0-4 në Ligën e Kampionëve. Golat për mysafirët i
Justin Trudeau edhe një herë tjetër preku zemrat e të gjithëve (FOTO LAJM) Ai njohet për sharmin e tij dhe ka magjepsur femrat e botës duke nisur nga Dukesha e Kembrixhit e deri te Ivanka Trump.
Adrien: Jemi të përqendruar kundër Shqipërisë Mesfushori i Kombëtares portugeze, Adrien, ka siguruar se ekipi kombëtar i Portugalisë do të jetë shumë i përqendruar n
Tifozi futet në fushë dhe gjuan goditjen e dënimit (VIDEO) Një tifoz u arrestua pasi ndërpreu derbin londinez Tottenham-West Ham, i fituar 1-0 nga "Gjelat". Teksa Christian Erikse
Gjykata shpall të pafajshme Shemsie Kadrien Gjykata e Tiranës shpalli të pafajshme ish-bossen e firmës piramidale “Gjallica”, Shemsie Kadria e akuzuar për mashtrimi
Nuk qëlloi Adriano, e shkrepa vetë Çlirohet nga akuzat e plagosjes me armë zjarri, sulmuesi i Corinthians, Adriano. Vajza , që është në qendër të ngjarjes,