999 rezultate për

adriatik

SPAK gati të fillojë punën: I pari në listë ish-kryeprokurori Adriatik Llalla Struktura e posaçme e hetimit të krimit të organizuar e njohur ndryshe si SPAK thuajse është gati dhe në fillim të tetor
Dy tërmete pas mesnate, ku ishin epiqendrat dhe me sa magnitutë Lekundje te tjera termeti kane goditur vendin tone gjate nates. Pas termetit te forte qe u regjistrua rreth orës 22:1
Pasi vrau gruan u gjet i mbytur në det, trondit tezja e Adriatik Kukës: T'ja bëjnë mishin copa copa (VIDEO) Lajmi i vrasjes së Hazbie Kukës nga burri i saj Adriatik Kuka ka tronditur qytetin e Durrësit për mënyrën e makabre të e
Divjakë, në plazh me zitor Në Adriatik të Divjakës familjaret gjejnë hapësirat dhe plazhin që duan për fundjava. Madje nuk ia përtojnë të shkojnë a
EMRAT/ Si u arratisen dy shqiptarët nga burgu i Napolit Dy të rinj me origjinë shqiptare rreth 20 vjeç janë shpallur në kërkim nga policia italiane, pasi kanë mundur të arratis
Pas Adriatikut, "përbindëshi" atomik i SHBA-ve niset për në Lindjen e Mesme Shtetet e Bashkuara kanë dërguar aeroplanembajtësen USS Abraham Lincoln me një flotë avionësh luftarakë dhe bombarduesis
"Përbindëshi" bërthamor zbarkon në Adriatik: Njihni aeroplanmbajtësen që mban e vetme një front (FOTO LAJM) Duket si një pamje e shkëputur nga një nga film aksion, por jo. Kjo është një nga 10 aeroplanmbajtëset e SHBA-së, e cila
Ronaldo po shijon pushimet në Dubrovnik, e pabesueshme sa paguan për një natë (FOTO LAJM) Sigurimi i titullit kampion 5 javë para përfundimit të kampionatit i dha mëndësinë yllit portugez të shijonte disa ditë
Si ndodhi shembja e hotelit Ish-Adriatiku dhe kush është personi që ka mbetur nën rrënoja? Nga shembja e objektit të hotel Adriatikut në Mitrovicë një person ka mbetur nën rrënoja. Nga vendi i ngjarjes po raport
Një person në rrënojat e hotelit Ish-Adriatiku (VIDEO) Një person ka mbetur në rrënoja si pasojë e shembjes së objektit të ish-hotelit Adriatiku në Mitrovicë. Lajmin për pe
Pamje nga shembja e hotelit Ish-Adriatiku, frikë për viktima (VIDEO) Objekti i ish-hotelit Adriatiku në Mitrovicë është shembur, ndërsa së paku një person ka mbetur nën rrënoja. Kryetari
DETAJET/ "Ilir Meta sapo zbriti, Adriatik Llalla ishte në bord kur u grabitën eurot" Të tjera detaja sa vijnë e dalin nga grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Sipas gazetares, Klodiana Lala, në avionin
Në avionin ku u grabitën 10 milionë euro ka qenë edhe Adriatik Llalla Në avionin e pasagjerëve që do të nisej drejt Vjenës në orën 15:05, ku u grabitën miliona euro ka qenë edhe ish-kryeprok
Zgjaten me 3 muaj hetimet për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë zgjatur me tre muaj të tjerë hetimet për ish-kryeprokurorin, Adriatik Llalla. Ku
Adriatik Llalla, si pasqyra për të parë hallet opozitare! Nga Alfred Peza Emri i ish Kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, pas një periudhe relativisht të gjatë
Adriatik Llalla punëson lobistë në SHBA për të shpëtuar nga ‘lista e zezë’ (FOTO LAJM) Ish -Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla – asetet e të cilit janë nën sekuestro pasi është nën hetim për pastrim p
Drejtoria Detare bën thirrjen e rëndësishme, çfarë po ndodhë në detin Jon e Adriatik Drejtoria e Përgjithshme Detare ka njoftuar se moti i keq do të përfshijë duke filluar nga dita e mërkurë 2 Janar 2019,
Adriatik Llalla, si dosja Nr. 1 e SPAK-ut! Nga Alfred Peza Ish Prokurori i Përgjithshëm i Republikës, ka dështuar në të gjitha tentativat për ta shpëtu
Prokuroria kërkon pronat e Llallës në Gjermani Shqipëria hedh sytë nga Gjermania, me shpresën se do të ndihmohet nga partnerët për të hedhur dritë në hetimet ndaj ish-
Tërmet 5.3 ballë në Adriatik (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm ka rënë pak minuta pas orës 19:00 në detin Adriatik. Siç bëhet e ditur nga rrjeti Europian i Si