E FUNDIT/ Formacionet zyrtare: Inter-Atalanta
999 rezultate për

adriano

Nga Adriano te Cassano, 10 talentet që dështuan sipas "France Football", ka 6 italianë (VIDEO) Revista që jep "Topin e Artë" ka përpiluar një renditje të lojtarëve më premtues që nuk i kanë shfrytëzuar në maksimum a
Vranë shokun e tyre, lihen në burg autorët Janë lënë në burg autorët e vrasjes së Florian Lamçes. Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në burg Sokol Sanxhaktarin dhe
Tapë sa nuk qëndron dot në këmbë, shikoni si është katandisur Adriano (VIDEO) Një video e ish sulmuesit të Interit dhe kombëtares së Brazilit, Adriano, po bën xhiron e botës në rrjetin sociale Twitt
Adriano Galliani: Nuk e tradhtova unë Milanin Drejtori i gjeneral i Monzas, Adriano Galliani ka pohuar se ai nuk ishte besnik ndaj Milanit kur shkoi për të ndihmuar i
Gruaja e Luiz Adrianos tregon tmerrin: Më kërcënuan me jetë nëse martohesha me të (FOTO LAJM) Dashuria e tyre lindi vite më parë kur Luiz Adriano u largua nga Milano për të shkuar dhe të luante te Spartaku i Moskës
Nuk do ta besoni, "perandori" Adriano bashkohet festës së tifozëve të Flamengos (VIDEO) Pas plot 38 vitesh mungesë, Flamengo po kërkon të fitojë trofeun e Copa Libertadores. Rreth 10 mijë tifozë të Flameng
Letra që Françesk Radi shkroi për Adriano Celentanon dhe që s’ia dërgoi dot kurrë Tefta Radi, bashkëshortja e Françesk Radit, ruan me kujdes një letër të shkruar me dorë të tij për këngëtarin e famshëm
"Unë dhe Icardi do të formonim një dyshe të mrekullueshme" Ish-sulmuesi i Interit, Adriano, beson se ai dhe kapiteni aktual i zikaltërve, Mauro Icardi, do ta formonin një dyshe të
Rrëfehet Adriano: Refuzova Realin për Interin Adriano Leite Ribeiro, Perandori, kishte gjithçka: pushtet, teknikë, forcë. Një “mostër” futbollistike. Por historia, si
“Perandori” Adriano nënshkruan me një kompani filmash (FOTO LAJM) Adriano Leite Riberio ose i quajtur ndryshe si “Perandori” tashmë i ka dhënë drejtim jetës së tij, duke u futur në botën
I përfshirë në trafikun e drogës, kush është biznesmeni i zhdukur në Vlorë Ne familjen e Përparim Mazes që jeton në një në një shtëpi të papërfunduar në lagjen “15 tetori”, qendër të qytetit të V
Kush është biznesmeni i përfshirë në trafikun e drogës në Vlorë Dyert e mortit nuk ka guxuar t’i hapë as Përparim Maze që jeton në një në një shtëpi të papërfunduar në lagjen “15 tetor
“Perandori”: Isha i alkolizuar, Interi më mbuloi Ish-sulmuesi i kombëtares braziliane të futbollit, Adriano së fundmi ka rrëfeu disa të fshehta nga jeta e tij private.
‘Tek Inter isha gjithnjë i pirë, por klubi më mbronte dhe flija në infermieri’ “Kur babai im vdiq, u shkatërrova totalisht. Isha pothuajse çdo ditë i pirë dhe i tillë shkoja në stërvitje me Interin,
Adriano rikthehet në kampin zikaltër, motivon skuadrën për tu rikthyer në maja Adriano rikthehet të vizitoi skuadrën zikaltër dhe takoi e bisedoi me trajnerin Spalletti dhe kapitenin Icardi. Sulmuesi
Adriano Celentano feston 80-vjetorin e lindjes Legjenda e muzikës italiane, Adriano Celentano feston 80-vjetorin e lindjes. Ai lindi më 6 janar të vitit 1938 në Milano
Ish-lojtari i Interit Adriano shpjegon momentet e errëta kur i ndërroi jetë babai Ish-sulmuesi brazilian i Interit, Adriano, tregoi në një intervistë për “TV Globo” për depresionin që i dogji karrierën
Berisha: Biznesmeni i zhdukur po transportonte drogën e ministrit të Ramës Vazhdojnë akoma hetimet e ndërkohë nuk ka asnjë gjurmë nga zhdukja e biznesmenit vlonjat Adriano Jaho dhe ndihmësit të t
Milani arrin marrëveshjen për shitjen e Luiz Adrianos Milani mesa duket më në fund ka arritur që të gjejë një skuadër për të shitur Luiz Adrianon. Prej kohësh i konsideruar s
Tare zbulon prapaskenat: Ajetin mund të ishte i Lacios nëse ... Drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare, ka dalë sot para mediave, për të folur për çështjen Bielsa, por edhe për merkaton.