999 rezultate për

adresa

Bëri këngë kundër Ramës, kërcënohet reperi shqiptar Vetëm pak ditë më parë, këngëtari i njohur Big Basta ka publikuar këngën "Rama ik". Ndër të tjera, në vargje ai shpre
Manipulim i listave të gjendjes civile? Lleshaj përgjigjet ashpër: Injorancë! Ministri Lleshaj me anë të një postimi në Facebook i është përgjigjur akuzave të PD në lidhje me manipulimin e zgjedhjev
I hapte adresa false, vlonjati nuk lë rehat ish të fejuarën Duket se shqiptarët kanë gjetur si formën më të lehtë të shantazhojnë ish-partnerët nëpërmjet rrjeteve soicale fake.
SHOKUESE/ Pse Serbia po i fshin adresat e qytetarëve vetëm në Medvegjë e BujanoVc? Serbia po vazhdon t’i shkelë të drejtat e shqiptarëve në tri Komunat sidomos në Komunën e Medvegjes. Mijërave prej ty
Historia plot mistere e Delfinit, zhduket në Greqi por adresa dhe njerëz të çuditshëm u shfaqën Delfin Musa i emigroi që herët drejt tokës helene, bashkë me vëllanë e tij Qazimin. Pasi u kapën herën e parë nga polici
Veliaj dhe Shahini prezantojnë kartën e studentit, çfarë përfitojnë dhe si të aplikojnë Bashkia e Tiranës është e para në rang vendi që ka gati Kartën e Studentit. Nga Ministria e Arsimit ku prezantoi modelin
Nami me vjedhjet e adresave në Facebook, si t’i shpëtoni këtyre sulmeve Në ditët e sotme, sulmet kibernetike janë bërë gjithnjë e më stë shpeshta. Vetëm pak ditë më parë, 81 mijë llogari u
Lavazhier dhe me 9-vjeçare, si thyente hackeri 20 vjeçar çdo fjalëkalim Vetëm 20 vjeç, me arsim 9-vjeçar dhe shpesh punonte në pikat e internet-kafes dhe si lavazhier. “Hakerit” Arben Bozhi
I tmerrshëm, ky 20 vjeçar nga Tirana ka bërë kërdinë me vjedhje të adresave të Facebook Arben Buzhiqi u arrestua nga forcat policiore pasi akuzohet për hakimin e mbi 3,000 adresa rrjetesh sociale e emailesh n
EMRI/ Arrestohet hakeri shqiptar, policia i zbulon të dhëna shokuese Një 20 vjeçar që banonte në Lapraka është arrestuar nga Policia, pasi dyshohet se ai ka ndërhyrë në 300 adresa Facebook,
Facebook merr masa drastike, fshihen 583 milion adresa të rreme Platforma Facebook ka zbuluar vetëm pak kohë më parë standardet, të cilat nëse shkelen do ju bllokojnë profilin. Dhe
OSHEE jep lajmin e rendësishëm për adresat Kompania OSHEE, në bashkëpunim me nënkontraktorin që po zbaton ne terren procesin e përditësimit të të dhënave, bën me d
Gjetaj: Beogradi është adresa për t’i kërkuar të zhdukurit Prenk Gjetaj përsëriti sot se Beogradi është adresa kryesore për kërkimin e të zhdukurve. Prenk Gjetaj, në ditën kur
Deklarata e Elvis Naçit në lidhje me gratë, flet gruaja: E di që adresa e parë jam unë (FOTO LAJM) Me deklaratën për gratë dhe tradhtinë bashkëshortore, Elvis Naçi u kthye në kryefjalën e mediave një muaj më parë ku vid
I zhvati 60 milionë lek drejtorit, Enertila ka 30 adresa të hapura në Facebook Vazhdon komedia në lidhje me historinë e dashurisë virtuale mes drejtorit të postës në Durrës dhe 27-vjeçares Enertila B
Kjo është adresa me të cilën Enertila i zhvati drejtorit 60 milion lekë (FOTO LAJM) Është lënë në “arrest me burg” e reja nga Durrësi e cila akuzohet se ka mashtruar Drejtorin e Postës në Durrës duke i ma
Nëse ju vjen ky mesazh në inbox, mos e hapni kurrsesi! Miliona adresa e-mail janë infektuar me viruse të rrezikshme, të cilët mbyllin skedarët në kompjuterin tuaj, për hapjen
Mbi 711 milionë adresa emaili-i zbulohen online Qindra miliona adresa emaili dhe disa fjalëkalime janë zbuluar në internet, mbase duke krijuar kështu ‘depon’ më të madh
Kërkoni një vend pune në Shqipëri? Ja adresa ku të aplikoni Janë mbi 2600 vende pune që presin të zihen nga qytetarët. Nëse jeni në kërkim të një pune dhe ende nuk keni gjetur diçk
Si të shmangni gjobën për mos deklarimin e adresave të reja para datës 27 korrik Kanë mbetur vetëm tri ditë nga përfundimi i afatit të amnistisë për deklarimin e vendbanimit. Drejtori i Përgjithshëm i