999 rezultate për

adoleshentja

"Çmendet" adoleshentja, qëllon në mes të natës me armë (VIDEO) Një adoleshente që mesa duket i pëlqen aventurat ekstreme, ka bërë një veprim të rezikshëm teksa ka marrë armën e ka q
Ishte lidhur me policin 10 vite më të madh? Detajet nga vrasja e shqiptares në Greqi Sot në orën 18:30 do të mbahet funerali i 16-vjeçares shqiptare e cila u gjend e pajetë në pyllin e oborrit të kishës Pr
E rëndë: Adoleshentja tenton të vrasë veten duke konsumuar 60 pilula paracetamol Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq. Një e mitur vetëm 16 vjec ka tentuar ti jape fund jetës duke pirë 60 kokrra par
Adoleshentja kërkon dëshpërimisht ndihmë: Po vuaj fizikisht çdo moment Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në Peshkopi. Shkuam mes maleve të dëgjonim historinë e 17 vjeçare
"Vuajtje në sytë e tyre", rrëfehet adoleshentja që kujdeset për të moshuarit me koronavirus Një adoleshente angleze e cila punon në repartin ku ndodhen pacientët me koronavirus ka ndarë një foto të sajën në përpj
Ngjarje misterioze, adoleshentja shqiptare gjendet e vdekur mbi krevatin e prindërve Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku e reja shqiptare e quajtur A
Adoleshentja me flokët më të gjata në botë (FOTO LAJM) 17 vjeçarja futet në librin e rekordeve Guiness Nilanshi Patel nga India mori kurorën si adoleshentja më flokët më të gj
Zhduket adoleshentja shqiptare në Gjermani: Ishte në shkollë por nuk u kthye Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin të Gjermanisë. Familjarët e saj, tregojnë se ka
Alarmoi policinë gjermane, gjendet pas 4 ditësh adoleshentja shqiptare Siç njofton policia, “vajza e re është paraqitur në mbrëmjen e të martës, më 29 tetor në një qendër kontakti dhe ndihme
Adoleshentja shqiptare mahnit jurinë greke (VIDEO) Talenti i një adoleshenteje shqiptare ka lënë pa fjalë grekët. Xhodi Lulati, një vajzë 17-vjecare u shfaq në audicionet
Adoleshentja që shiti virgjërinë për 2 milion dollarë tregon të vërtetën tronditëse Një adoleshente rumune e cili dyshohet se ka shitur virgjërinë e saj në internet, ka pohuar se historia e saj ishte thje
E mbuluar me 4 milion kristale Swarovski, kjo është adoleshentja që "vodhi" mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Një adoleshente vodhi shfaqjen e mbrëmjes së maturës së shkollës së saj, teksa mbërriti në feste me një Rolls Royce Phan
17 vjeçari i ishte vënë pas, adoleshentja vetëhelmohet Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të dielë, ku një adoleshente shqiptare është vetëhelmuar me pesticide si pasojë e pë
Çfarë fati, adoleshentja gjen një kallëp ari teksa notonte Një adoleshente ka gjetur një kallëp ari me peshë 500 gramë dhe me vlerë 16 mijë euro në Gjermani. Sipas policisë gje
Adoleshentja martohet në shtratin e spitalit 3 ditë para se të vdiste (VIDEO) Një adoleshent e sëmurë rëndë realizoi ëndrrën e saj për t'u martuar me të dashurën e fëmijërisë në një ceremoni me emoc
Adoleshentja zbulon se i kishte çuar mesazhe e foto ‘hot’ të atit Për një vit kishte përdorur chat-in për t’i dërguar mesazhe me sfond erotik dhe fotot e saj intime në burri me pseudon
Rezultone e humbur prej dy ditësh në Pogradec, rikthehet adoleshentja Dy ditë më parë u raportua nga policia e Pogradecit se një vajzë 12 vjecare gjermane ishte larguar nga familjarët e saj
Bie nga kati i pestë, shpëton mrekullisht adoleshentja Një adoleshente e cila ka rënë aksidentalisht nga kat i pestë i një ndërtesë, ka shpëtuar mrekullisht. Ngjarja ka ndo
Flet adoleshentja që mban 16 gjarpërinj në shtëpi: Më kafshojnë çdo ditë Kur ishte 14 vjeçe, Zee pa një gjarpër në një dyqan kafshësh dhe vendosi menjëherë ta blinte. Mblodhi lekët me të vëllan
Dasma përlot rrjetin, adoleshentja martohet javën e fundit të jetës Amber Snailham 17 vjeç dhe i dashuri i saj Callum Firks, po ashtu 17, patën dasmën e ëndrrave të tyre. Por pas kësaj