999 rezultate për

adoleshenti

Adoleshenti nga Bangladeshi fiton Çmimin e Paqes me aplikacionin kundër ngacmimit në internet Një adoleshent nga Bangladeshi ka fituar Çmimin Ndërkombëtar të Paqes për Fëmijë për përpjekjet e tij në edukimin e të r
Man.United shqetësohet për Greenwood, sjelljet e adoleshentit lënë për të dëshiruar Manchester United kanë nisur të shqetësohet seriozisht për situatën e Mason Greenwood, me adoleshentin anglez që po kalo
Burg për mësuesen që p*rdhunoi për 2 vite 15 vjeçarin, adoleshenti kaloi në depresion Një mësuese është burgosur sot në Britani për më shumë se 2 vjet, për një aferë seksuale me një nxënës 15 vjeçar, i cili
Ky është adoleshenti më i gjatë në botë (FOTO LAJM) 14 vjeçari Ren Keyu nga Kina, është akoma në klasë të nëntë dhe ka gjatësinë 221 cm dhe akoma po zgjatet, shkruan "Daily
54 vjeçari tenton të vrasë me thikë adoleshentin Policia e Korçës ka arrestuar dy persona të cilët ishin shpallur në kërkim për veprat penale “Vrasja me dashje, mbetur n
Plagoset me thikë 16 vjeçari Një 16-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë pas jë sherri të ndodhur mesditën e sotme në zonën e Sukthit. Dyshohet s
Adoleshenti plagos me thikë 16-vjeçarin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Një 16-vjeçar ka plagosur me thikë bashkëmoshatarin e tij, në Pogradec.
U plagos me thikë e jo me varëse, si i shpëtoi adoleshenti nga Berati vdekjes Të tjera detaje zbardhen nga ngjarja e rëndë e ndodhur në qytetin e Beratit ku një adoleshent u plagos me thikë nga një
I zhdukur prej tre javësh, policia britanike e shqetësuar për adoleshentin shqiptar Policia britanike vijon kërkimet për gjetjen e 17 vjeçarit shqiptar Daniel Gjinaj. Gjinaj rezulton i zhdukur prej datës
Mbrojti adoleshentin që vrau dy protestues, Trump bën deklaratën e fortë Presidenti amerikan Donald Trump vizitoi disa pjesë të qytetit të Kenoshës në Uiskonsin, që u dëmtuan javën e kaluar në
Vrau dy protestues, Trump mbron adoleshentin Presidenti Donald Trump ka mbrojtur adoleshentin, i cili vrau dy protestues në SHBA. Sipas kreut të Shtëpisë së Bardhë a
I dhunoi vajzën 14 vjeçare, arrestohet babai pasi mori peng adoleshentin Poicia e Elbasanit ka arrestuar një 18 vjeçar pasi përndiqte dhe ushtronte dhunë fizike e psikologjike ndaj një të mitur
Çmendet adoleshenti, hedh 6 vjeçarin nga 100 metra lartësi vetëm për të dalë në TV Kjo është historia e një adoleshenti i cili hodhi një gjashtë vjeçar nga një lartësi e madhe, pavarësisht se merrte ilaç
"Skandal, ky është fundi i turpit", Nora Malaj me tone të forta kundër deklaratës së Veliut Deklarata e kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu për nënën e adoleshentit të dhunuar te Liqeni, ka sjellë reagime të
"Ndihem e tmerruar", nëna e adoleshentit të dhunuar reagon për deklaratën e Veliut (VIDEO) Deklarata e kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut se 15 vjeçari i dhunuar nga policia te Liqeni, vinte nga një famil
I zhdukur në përroin e thellë, prej një jave kërkohet adoleshenti Një 18-vjeçar, i identifikuar Ardian Zabit Pali ka një javë që kërkohet nga banorët dhe familjarët pasi humbi në malin e
Adoleshenti përjashtohet nga shkolla, u merrte para shokëve për të përdorur dizinfektantin e tij Koronavirusi ka shkaktuar panik kudo dhe ka bërë që njerëz të ndryshëm të përballen me të në mënyra të ndryshme. Disa
Rrëmbyen dhe dhunuan 16 vjeçarin, si mesazhet me vajzën i rrezikuan "kokën" adoleshentit Një 16 vjeçar u rrëmbye dhe u dhunua ditën e djeshme nga tre burra në Durrës. Shkak dyshohet të jetë bërë shkëmbimi i
Historia e një adoleshenti gjysëm makinë, gjysëm njeri Duket e pashmangshme që në këtë epokë të teknologjisë inteligjente, njerëzit do të fillojnë të mendojnë për mënyra për t
Zbret nga trageti e bie pa ndjenja në tokë, adoleshenti shqiptar shpëton për mrekulli Sapo kishte prekur tokën italiane, një adoleshent shqiptar i ka shpëtuar vdekjes falë ndërhyrjes së shpejtë të policis