999 rezultate për

admir

Admir Shabani: Po ndjekim standardet e BE Admir Shabani dhe Lupka Guguceva janë dy nënpunësit e KSHZ-së që ideuan aplikimin e trajnimit të këshillave zgjedhore pë
"Anuloji qeset nëse s'janë si i kërkove", zbardhen përgjimet e trafikantëve të drogës Detaje të tjera zbardhen nga dosja 339, pjesë e së cilës është edhe laboratori i gjetur në fshatin Brenogë të Hasi. R
Genta Ismajli sapo zbuloi marrëdhënien me partnerin, është për tu admiruar (VIDEO) Pasi e bëri publike lidhjen me partnerin e saj turk, Genta Ismajli tashmë dokumenton çdo gjë në Instagram që ka lidhje
Arratisja që alarmoi Shqipërinë, si "thyen" burgun Gëzim Toma dhe grupi i Admir Tafilit Gëzim Toma ka tentuar sërish që të fitojë lirinë, ndërkohë që e kishte gëzuar atë disa kohë kur doli me gjashtë të tjerë
Ramos: E admiroj Premier Leaguen Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos ka dhënë një prononcim së fundmi për “Gazzeta dello Sport”. Ramos u shpreh gjatë
Fizik për t'u admiruar, Soni Malaj tregon sekretin (VIDEO) Kur flasim për trup të bukur, të palestruar dhe shumë në formë besoj se biem dakort që në mendje na shkon një emër, Soni
U frymëzua nga Admir Murataj, gjendet i vdekur kryemafiozi pas dështimit të planit të arratisjes Autoritetet braziliane kanë gjetur të vdekur në qeli trafikantin e drogës Clauvino da Silva, tre ditë pasi dështoi plani
U frymëzua nga Admir Muratajn, kreu i mafias tenton arratisjen me këtë mënyrë të padëgjuar (FOTO LAJM) “Kreu i një bande braziliane u përpoq të shpëtonte nga burgu duke u veshur si vajza e tij, kur ajo e vizitoi atë pas hek
Ronaldo mposht Messin në listën e njerëzve më të admiruar të botës (FOTO LAJM) Debati mbi futbollistin më të mirë në botë ka qenë temë diskutimi për dekadën e kaluar. Lionel Messi dhe Cristiano Ro
E do e gjithë bota, Michelle Obama gruaja më e admiruar Për disa ajo është “Zonja e Parë e Përjetshme”, por për të gjithë botën, Michelle Obama është më e admiruara, sipas një
Përmbyset rivaliteti, Fero dhe Tayna shprehin publikisht admirimin për njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Që me daljen e dy repereve në treg, Tayna dhe Rina janë parë nga publiku gjitnjë si rivale të njëra-tjetrës. Rina është
Bombastike, modelja kolumbiane do tju lërë me gojë hapur (FOTO LAJM) Kolumbia, përveç për gjëra tjera, njihet edhe për femra bombastike. E tillë është edhe Manuela Hernandez, e cila aktu
Vilë, makina luksi, tokë dhe garazhe! Pronat prej sheiku të Admir Muratajt që u sekustruan sot Policia ka njoftuar sot se ka sekuestruar pronat e Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të Rinasit që mbeti i vrarë.
Sekuestrohet 1.5 milion euro pasuri të Admir Muratajt Ditën e sotme janë arrestuar rreth 1.5 milion euro pasuri në pronësi të shtetasit Admir Murtajt dhe familjarëve të tij.
Fshehu dënimin për vjedhje në Itali, 9 muaj burg për ish-gjyqtarin Gjykata e Tiranës ka shpallur fajtor ish-gjyqtarin Admir Thanza duke i i vendosur masën e dënimit me 9 muaj burg për fal
Kontroll blic në burgje, Admir Tafili dhe 3 të dënuar të tjerë kapen me telefona Gjatë një kontrolli blic të zhvilluar në disa institucione të vuajtjes së dënimit, policia ka kapur me telefon disa pers
E vrau një plumb nga 15 metra larg: Çfarë thotë ekspertiza për Admir Muratajn Admir Murataj u qëllua nga një distancë jo më shumë se 15 metra. Në këtë konkluzion dolën ekspertët e Mjekësisë Ligjore.
Grabitja në Rinas, Gjykata u bind nga këto 3 prova për vdekjen e Admir Muratajt Prokuroria për Krime të Rënda dorëzoi dje provat për të vërtetuar vdekjen e Admir Muratajt gjatë përplasjes me Policinë,
U vra me plumb në kokë! Prokuroria i mbush mendjen gjykatës që Admir Murataj ka vdekur Prokuroria ka paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda certifikatën e vdekjes së Admir Muratajt, i cili u vra në fillim
Rama: Admiroj punën e policisë, tregoi profesionalizëm Kryeministri Edi Rama për protestën e djeshme të opozitës ka deklaruar se admiron punën e policisë së shtetit. "Në kë