999 rezultate për

adi

Anija me gaz nga Porto Romano thyen embargon e SHBA-ve dhe furnizon Bashar al Asadin (FOTO LAJM) Më 14 janar, një cisternë me gaz të lëngshëm (LPG) u nis nga porto Romano në Shqipëri, në drejtim të Tripolit në pjesën
Meta krah Haradinajt: Pranverë shqiptare Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook, në krah të të cilit qëndron i
Flamuri shqiptar ngrihet mes Beogradit, Izmir Smajlaj merr medaljen e artë Izmir Smajlaj vijon të dhurojë paraqitje të jashtëzakonshme. Atleti shkodran fitoi medaljen e tretë të artë në për vitin
EUROPA LEAGUE/ Roma dhe Man. United kualifikimin formalitet, Milani e Arsenali favoritë pas kualifikimit të pritshëm të Tottenhamit për në fazën tjetër, të enjten në mbrëmje klubit londinez do t’i bashkohen e
Çfarë momenti, portieri i Elches nuk e beson syve pasi Messi i kërkon fanellën (VIDEO) Pas tre golave të shënuar, Barcelona arriti që të fitojë ndeshjen në La Liga ndaj Elches. Lionel Messi ishte ylli i n
I dënuar me 23 vite burg dhe me 2 mbiemra, kapet me qëllim ekstradimi durrsaku Policia e Durrësit ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprën penale "Trafikim i drogave".
Haradinaj i shqetësuar për situatën në Kosovë, mesazh Kurtit Kandidati për president, Ramush Haradinaj, në një reagim të tij të fundit është shprehur se prej fituesve të rinj të zgj
Osmani "rrëmben" votat: Lë pas Hotin, Hoxhajn, Haradinajn e Limajn bashkë Vjosa Osmani me iniciativën e saj “Guxo” garoi në listën e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurti
Ish-krerët e UÇK-së, Haradinaj dhe Gucati dalin sot para Speciales Gjykata Specalie në Hagë do të mbajë ditën e sotme seancën gjyqësore të radhës për ish-krerët e UÇK-së. Në seancë do të
Super lajm për Premier League, hapja e stadiumeve shumë afër Tifozët do të lejohen të kthehen në stadiume nga muaji maj, duke sjellë një perspektivë reale të një vere të duhur sport
Rekord i zi i Barcelonës në sifdën ndaj Cadiz, nuk do ta besoni sa herë e ka humbur topin Klubi i Barcelonës dje barazoi kundër skuadrës së Cadizit. Me këtë barazim, katalunasit bën një hap prapa në garën pë
Boris Johnson lejon tifozët në stadiume Afërsisht që një vit, tifozët e futbollit në Angli nuk kanë mundur të shikojnë ndeshjet nga afër. Këtu përjashtohen d
"Më mirë vonë, se kurrë", Gigi Hadid publikon fotot me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Gigi Hadid zbuloi disa momente të papara më parë nga shtatzënia e saj. Ditën e djeshme në mëngjes publikoi fotografit
Barazimi ndaj Cadiz, Koeman: Jam i zhgënjyer Barcelona ishte në avantazh deri në min 90′ me golin e Lionel Messi, "Blaugranët" kishin nën kontroll të gjithë nd
Barcelona "ngec" në barazim, Cadiz shënon në minutat e fundit (VIDEO) Cadiz CF ka arritur të "shtangë" Barcelonën për të dytën herë me radhë. Messi me paraqitjen e tij ndaj Cadiz CF ka ar
Gati të nisë derbi, tifozët grumbullohen rreth stadiumit (FOTO LAJM) Derbi i Madonninës do të luhet pa tifozë, por fansat zikaltër dhe ata kuqezi nuk kanë ngurruar të shprehin gjithë mbësht
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Cadiz (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Cadiz në minutë ne 31'. Kapiteni, Leo Messi është treguar i sakt
Barcelona – Cadiz, formacionet zyrtare Barcelona do kërkojë hakmarrjen ndaj skuadrës së Cadiz CF në kuadër të javes së 24-të të La Ligas. Cadiz CV e kishte
Messi sot ndaj Cadiz do të thyejë një tjetër rekord Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi në ndeshjen e sotme ndaj Cadiz e vlefshme për javën e 24 të La Liga-s do të thyejë
Pse këto 5 shenja horoskopi kanë shije të padiskutueshme në veshje? Këto 5 shenja horoskopi kanë stil, klas dhesigurisht vishen sipas modës. Veshja e tyre i impresionon të tjerët dhe i ja