999 rezultate për

ademit

Brenda kampit më famëkeq të Shqipërisë, në Spaç: Historia e pabesueshme e Ademit Enver Hoxha ishte një admirues i flaktë i shokut Stalin. Në kohën kur sundimit 30-vjeçar të ish-diktatorit sovjetik i er
LSI: E papranueshme, fyerja që iu bë Voltana Ademit Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama është distancuar ndaj qëndrimeve të Kryeministrit Edi Rama ndaj Kryetares së Bashkisë së
Burri i Voltana Ademit shpërthen ndaj socialistëve: O pisa, o të pafytyrë Bashkëshorti i kryetares së Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi, Fran Mjeda ka reaguar në një status në profilin e tij në
Ura e Bunës pronë e saj? Mimi Kodheli shpërthen ndaj Voltana Ademit Gjatë ditës së sotme, duke iu përgjigjur kryeministrit Edi Rama, kryebashkiakja e Shkodres ka sulmuar edhe ministren e M
Zbulohen dhuratat e Voltana Ademit për ekipin e Izraelit (FOTO) Bukë, kripe dhe zemër. Sipas kësaj shprehje e ka pritur dje kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi delegacionin e Komb
Rama në sulm ndaj Voltana Ademit: Je kokëboshe (FOTO LAJM) Nuk kanë fund replikat në distancë mes kryeministrit Rama dhe kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademi. Kryeministri ka
Dorëzohen vrasësit e Leart Ademit, Ardit Ame i pafajshëm Ardit Ame nuk është vrasësi i 19-vjeçarit Leart Ademi, ngjarje e ndodhur dië më parë në afërsi të restorantit Biznes në
Imam Bekir Halimi reagon për vrasjen e Leart Ademit (VIDEO) Ngjarja tragjike që ndodhi mbrëmjen e së dielës ka tronditur opinionin. Mes shume reagimeve publike edhe Imami nga Shkup
I dyshuari për vrasjen e Laert Ademit, akuzë vetëm për shkaktim të lëndimit trupor Sipas Prokurorosë, i dyshuari për vrasjen e 19 vjeçarit Leart Ademi, A.A.(19) do të përgjigjet për shkaktim të lëndimit
Prokuroria pezullon dosjen Shullazi për kanosjen e Ademit e Bashës Prokuroria pezullon dosjen e Emiljano Shullazi, për kanosjen e Ademit e Bashës. NDërkohë kujtojmë se emri i Shullazit ës
Kush është në foto pas Ademit, Car Dushani apo Sveti Kirilli? Fotografia e mësipërme është bërë në fakultetin pedagogjik, ku Abdilaqim Ademi mori pjesë në Akademinë solemne me rastin
I pret inspektorët me sëpatë Inspektorët e tatimeve në Peshkopi janë pritur me sëpatë nga ana e pronarit të një lokali. Punonjësit e tatimeve janë
Në BDI kërkohen "kokat" e Musa Xhaferrit, Fatmir Besimit e Abdylaqim Ademit? Gjendja brenda Bashkimit Demokratik për Integrim duket shumë e tensionuar me pakënaqësitë ndaj zëvendëskryeministrit Mus
Pija që na ndihmon për një kujtesë më të mirë Për një kujtesë të shëndetshme dhe një përqëndrim të mirë është shumë e thjeshtë që të përdorni produkte që ju i bëni ve
Një 2 vjetor ndryshe në familjen e Vedat Ademit (FOTO LAJM) Djali i Vedat Ademit, Jon Art ka mbushur 2 vjeç. Së bashku me bashkëshorten e tij Dorela, ata kanë vendosur që ditëlindj
Ja pasuria marramendese e familjes Ademi Familja e numrit dy të BDI-së, Abdilaqim Ademit, gëzon një pasuri marramendëse. Mësohet se rritja ekonomike e familje
“Ke Harruar”, kënga më e re e Vedat Ademit (FOTO-VIDEO) Ashtu sikurse kishte lajmëuar kohë më parë me anë të rrjeteve sociale se do të sillte një këngë të re për sezonin veror
A po ia "kthen shpinën" Ali Ahmeti Abdilaqim Ademit?! (VIDEO) Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim duket se kohët e fundit ka afruar më së shumti ish-liderin e DR-së, Imer Selm
Gjermania hetime për vrasjen e Diana Ademit Drejtësia gjermane nis hetimet për vrasjen e Diana Ademit në plazhin e Vlorës ku mbetën të vrarë edhe dy persona të tjer
Djali i Diana Ademit: Humba ndjenjat kur mora lajmin Djali i Diana Ademit, njërës nga viktimat e masakrës së Vlorës, ka rrëfyer për GSH momentin kur ka marrë vesh lajmin e h