999 rezultate për

adelina

Adelina Tahiri nuk kursehet, ky është çmimi i kripur i kostumit të saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri po jeton si në përralla. Tashmë dihet se Adelina Tahiri bën jetë të shtrenjtë. Ajo shpenzon shumë p
"Miss Kosova 1997", dalin fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Dramë në familjen e Adelina Tahirit: Nusja tenton të vrasë dajon me çekan në kokë! (FOTO LAJM) Një dramë e vërtetë ka ndodhur në shtëpinë e pronarit të televizionit Era në Maqedoni, Avdulla Mehmetaj, i cili është da
Dëshmia e gruas korçare tri vite pas krimit: Adelina hajde se të vranë djalin Nëna e Marselit, Adelina Trimi, tregon se u njoftua nga vëllai i saj për ngjarjen e rëndë. Ajo shprehet se në vrasjen e
Adelina Muça i përgjigjet Olta Gixharit: Burri im të futi në punë! Pak ditë më parë aktorja e njohur e teatrit Olta Gixhari u shpreh në emisionin “Siluetë” se e vetmja aktore që ka marrë
Qëndroi larg muzikës, Adelina Ismajli: Nuk më shihnin sytë e saj! (VIDEO) Adelina Ismajli ka qenë e ftuara speciale e emisionin NiN, me Alaudin Hamitin mbrëmjen e djeshme. Këngëtarja e njohur
Adelina Tahiri shtatzanë për herë të dytë (VIDEO) Vetëm 1 vit e disa muaj pas ardhjes në jetë të Jonit, po përflitet se Adelina Tahiri është shtatzënë për herë të dytë. D
Adelina Tahiri nxjerr foto të reja, duket kaq e bukur dhe tërheqëse (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një nga vajzat më të bukura dhe tërheqëse në shoëbizin shqiptar. Së fundi ajo ka publikuar disa
Sfidon vajza e reja, mësoni sa vjeç mbush sot Adelina Ismaili (FOTO LAJM) Është bërë një kohë e gjatë që Adelina Ismajli është tërhequr nga muzika duke lënë pas dore karrierën e saj artistike pë
Një zonjë e vërtetë, Adelina Tahiri "vjedh" vëmendjen e ndjekësve (FOTO LAJM) Këngëtarja mjaft e dashur nga publiku Adelina Tahiri ka tërhequr sërish vëmendjen e mediave rozë me paraqitjen e saj.
"Deri në përjetësi", Adelina Ismaili meshazh prekës për ditën e flamurit (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili është këngëtarja e radhës që ka reaguar për ngjarjet tragjike në Shqipëri dhe për ngjarjet tr
"Miss Kosova 1997", dalin fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
"K*rvë", Adelina Tahiri degradon me fjalorin ndaj ndjekëses (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur të shoëbiz-it komentohen negativisht nga ndjekësit. Kryesisht janë
"Operacioni përfundoi me sukses", Adelina zbulon problemin shëndetësor (FOTO LAJM) Pak më parë Adelina Tahiri ka publikuar në Instastory një foto ku tregon për një problem shëndetësor të saj. Këngëtar
I kënduan këngën pa leje, shpërthen Adelina Ismaili: Do fitoj gjyqet (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ndër vite ka publikuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Së fundmi një nd
U zhduk papritur nga gjithçka, kolegia i nxjerr "sekretin" Rina Balajt (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy javësh, Rina Balaj është larguar nga rrjetet sociale dhe për planet e saj nuk dihet asgjë. Rina e
Ditë zie për Adelina Tahirin, këngëtarja humb njeriun e dashur të familjes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është duke kaluar një situatë të vështirë familjare. Nëpërmjet një pos
"Beli yt është ky?", Adelina Tahiri publikon foto hot dhe ndjekësit nuk kursejnë komentet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Instagram-in e Adelina Tahirit e kanë pushtuar fotot dhe videot të shkëputura nga kënga e re. Ajo mb
Nuk flisnin me njëra-tjetrën: Big Mama hyn në mes Tunës dhe Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme Tuna, Big Mama dhe Adelina Tahiri janë parë si kurrë më parë në shoqërinë e njëra-tjetrës. Bigu dhe A
Si rrallëherë Adelina Ismajli bëhet romantike dhe ka ca fjalë zemre për partnerin (FOTO LAJM) Si rrallëherë në public, Adelina Ismajli i ka bërë një dedikim romantik bashkëshortit. Këngëtarja e njohur ka ndarë m