999 rezultate për

adele

Ngjashmëri e frikshme me Adele? Katy Perry bën lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Një performancë e Katy Perry-t ka bërë lëmsh rrjetin. 36-vjeçarja ka performuar në shfaqen “Tmall Double 11 Gala”, momen
"Jo si motrat Kardashian", Adele refuzon miliona dollarë për reklama dietike (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur botërore, Adele kohëve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të transformimit të saj.
Humbi dhjetra kilogramë, Adele është bërë kopje e "frikshme" e aktores amerikane (FOTO LAJM) Pasi humbi kilogramë të tërë nga pesha e saj dhe “vuri në lojë” veten për këtë fakt, këngëtarja Adele është bërë kryefja
Postimi i fundit i Adele merr vëmendjen e të gjithëve (FOTO LAJM) Pak para performancave që do të sjellë në skenë shumë shpejt, Adele ka ndarë një foto në llogarinë e saj ku shfaqet e gj
Këndonte këngët e së bijës, babai i Adele e denoncon Babai i këngëtares së njohur, Adele ka bërë një veprim me të cilin i ka çuditur të gjithë. Ai ka lajmëruar policinë pasi
Adele dhe Naomi Campbell "në luftë" për të fituar dashurinë e reperit të njohur (FOTO LAJM) Adele dhe Naomi Campbell kanë nisur një luftë të hapur me njëra-tjetrën për të fituar vëmendjen e reperit Skepta. Burime
Totalisht tjetër njeri, Adele shfaqet me 44 kilogramë më pak (FOTO LAJM) Daljet e saj të fundit kanë qenë më të komentuara ndohta se të gjitha vitet e saj të karrierës, e kjo për shkak të ndrys
Ndryshimi drastik bëri bujë, kush është "arma" e fshehtë e rënies në peshë të Adele (FOTO LAJM) Humbja e bujshme e peshës së Adele u ndihmua nga një trajner fitness-i që stërviti Lady Gaga-n. Ajo punësoi një kuzhinie
E kishit vënë re dhe ju?! Eni Çobani është sozia e këngëtares me famë botërore (FOTO LAJM) Eni Çobani është një nga juristet më të njohura në vend, e cila është dhe tepër aktive në rrjete sociale. Ajo ndan me
Gjithçka duhet të dini rreth dietës SIRT, me të cilën Adele humbi 22 kilogramë Prej tashmë disa muajsh, këngëtarja e famshme britanike Adele është shndërruar totalisht në një siluetë të hollë e tejet
I duhet një garderobë e re, Adele tani po shpenzon me mijëra dollarë për look-un (FOTO LAJM) Vetëm tani Adele po ndërgjegjësohet për kg e humbur dhe të afërm të saj thonë se po fillon ta trajtojë veten siç ka dash
Ndryshimi drastik bëri bujë, kush është "arma" e fshehtë e rënies në peshë të Adele (FOTO LAJM) Humbja e bujshme e peshës së Adele u ndihmua nga një trajner fitness-i që stërviti Lady Gaga-n. Ajo punësoi një kuzhinie
Çfarë është dieta Sirt me të cilën Adele u dobësua 40 kilogramë? Fjala dietë gjithmonë ka tendencë të shoqërohet me një seri limitesh dhe detyrimesh dietike që synojnë mbërritjen e pesh
Adele vazhdon të humb kilogramë, këngëtarja nuk njihet më (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Adele, i ka habitur të gjithë me një fotografi që e publikoi të martën në Tëitter. Në shkurt u rapo
Me pamjen e re Adele vazhdon të surprizojë fansat (FOTO LAJM) Adele, këngëtarja me zërin brilant, nuk ka më pamjen e dikurshme. Prej muajsh po flitet për ndryshimin drastik që këngët
Çfarë është dieta Sirt me të cilën Adele u dobësua 40 kilogramë? Fjala dietë gjithmonë ka tendencë të shoqërohet me një seri limitesh dhe detyrimesh dietike që synojnë mbërritjen e pesh
Adele humbi 45 kg dhe kjo ishte arsyeja që e motivoi (FOTO LAJM) Autorja e hitit "Hello" Adele e transformoi fizikun e saj pasi i vuri vetes qëllim ta bëj për hir të djalit të saj shtat
Adele pëson transofrmim të pabesueshëm, tranjeria zbulon sekretin: Nuk i pëlqen stërvitja (FOTO LAJM) Bota është mrekulluar me humbjen e pabesueshme në peshë të këngëtares së njohur Adele. Por si arriti Adele të dobësoh
Pra, artisti i njohur amerikan qenka i dashuri i ri i Adele! (FOTO LAJM) Në muajin shtator të këtij viti, këngëtarja e famshme Adele i dha fund martesës së saj me ish-bashkëshortin Simon Koneck
Adele bën ndryshimin drastik, habit gjithë fansat (FOTO LAJM) Adele ka treguar këtë Halloween se është dobësuar aq shumë sa duket si njeri tjetër. Ajo ka treguar linjat e holla nd