999 rezultate për

adea

Sot Apeli vendos për aktivistët e Vetëvendosjes Sot Gjykata e Apelit do të mbaj seancën e radhës ndaj aktivistëve të Lëvizjes, të dyshuar për sulm ndaj Kuvendit. Sea
Adea Batusha nuk dërgohet në paraburgim Tre të dënuarit me mbi 5 vite burgim janë dërguar menjëherë në paraburgim, ndërsa Adea Batusha do të mbrohet në liri.
Mjekët i kanë dhënë edhe dy muaj jetë, Adea e vogël ka nevojë për ndihmën tuaj! (FOTO LAJM) Adea Gonxheli është një vogëlushe 5-vjeçare e cila është diagnostikuar me tumor në tru. Për t’u kuruar Adea e vogël
Babain e nuses e godet rrufeja në mes të dasmës, ai rrëfen momentin e frikshëm (VIDEO) Askush nuk i ka qejf dasmat e qeta, por fjalimi i babait të një nuseje ishte pak më “elektrizues” seç duhej, në ceremoni
Babai goditet nga rrufeja në dasmën e të bijës (VIDEO) Askujt nuk i pëlqejnë dasmat e mërzitshme, por fjalimi i babait të një nuseje ishte paksa si shumë elektrizues në dasmën
Ish nusja e Ardit Gjebreas: Ti më kërkon në çdo femër Megjithëse ka disa kohë që është larguar nga muzika, Adea Pula vitin e kaluar mori vëmendje të madhe për lidhjen e saj m
Higuain, love story me Lala Gadea-n (FOTO LAJM) Në një kohë kur të gjithë e kanë mendjen te Botërori "Brazil 2014" apo te merkatoja e verës sulmuesi i Napolit dhe Argje