999 rezultate për

acapulco

Acapulco kthehet në zonë lufte (FOTO LAJM) Acapulco në Meksikë që njihej dhe si një prej zonave turistike më të bukura në botë, kohët e fundit është kthyer në zon
Salma Hayek shkëlqen në tapetin e kuq në Acapulco (FOTO-LAJM) Ajo është konsideruar si një një nga femrat më tërheqëse në botë. Aktorja Salma Hayek ka shkëlqyer në tapetin e kuq në F