999 rezultate për

absolute

Liverpooli i frikshëm këtë sezon, meritë absolute ka Jurgen Klopp Liverpooli këtë sezon është një skudër që mund të thyejë këdo. Për ecurinë e deri më tanishme pa dyshim meritë absolute
E PABESUESHME/ Rama humb maxhorancën absolute në pak muaj Për çdo 100 votues të partive të mazhorancës (PS+PDIU+PSD), do të kishim sot 92 votues të tyre , në qoftë se do të zhvil
Deklarata e Ramës për rritjen ekonomike, Berisha: O piktor i dështuar dhe injorant Ish- kryeministri Berisha e ka konsideruar një injorancë absolute deklaratën e Kryministrit Rama sot në në Komisionin K
Lëvizja Besa: Me rezultate paraprake do të dalim në orën 21:00 Lëvizja Besa doli në një konferencë për shtyp në të cilën Faton Fazliu theksoi se ka pasur tentime për ta prishur proces
Range Roveri i ri ju lë pa fjalë! (FOTO) Kompania e cila merret me modifikimin e veturave, Absolute Motors, ka publikuar fotografitë e modelit Range Rover që e k
Nitaj: Gjasat që PAN-i ta krijojë qeverinë janë absolute Anëtari i Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Muharrem Nitaj, është shprehur i bindur se koalicioni PDK
Shefi i FBI-së: Privatësia absolute nuk ekziston “Nuk ekziston privatësia absolute në Amerikë”, kështu ka deklaruar drejtori i FBI, James Comey, pas zbulimit të një seri
Putin: Akuzat mbi materialin komprometues për Trumpin janë marrëzira absolute Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka reaguar rreth akuzave se vendi i tij posedon ndonjë material komprometues për
Neziri: BDI-ja është fituese absolute (VIDEO) Shefi i Shtabit Qendror i BDI-së, Bekim Neziri, në konventën e mbajtur nga BDI-ja, ka thënë se kjo parti është fituese a
Modelja thyen internetin, ngjashmëri absolute me Jasmine (FOTO LAJM) Mjaftoi Halloweeni që modelja dhe këngëtarja e njohur të bëhej hit në internet për shkak të ngjashmërisë së saj me prin
Sondazhi/ BDI fituese absolute e zgjedhjeve në bllokun politik shqiptar Anketa e fundit e Institutit Dimitrie Çupovski, Bashkimin Demokratik për Integrim e nxjerr fitues në bllokun politik shq
Zhdukje e dinosaurëve nga asteroidi, fatkeqësi absolute Mendohet se ishte rënia e një asteroidi i cili mundësoi përfundimisht zhdukjen e dinosaurve dhe nga studiuesi Steve Bru
Krasniqi: Kosova si Korea e Veriut, shihemi në rrugë! Suspendimi i Opozites i ka lene nje shije te hidhur zedhenesit te Vetevendosjes, Frasher Krasniqi. Ne nje postim te t
Ahmeti: BDI fituese absolute e zgjedhjeve te ardhshme Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka pritur sot edhe Ambasadoren re të misionit të OSBE në Maqed
Afera e “Maxhar Telekom”, BDI reagon: Të pavërteta absolute Dëshmia është e ndërtuar në ngjarje dhe rrethana jo-ekzistente, kanë reaguar nga partia shqiptare në pushtet BDI, pas pu
BDI për aferën e “Maxhar Telekom”: Të pavërteta absolute Dëshmia është e ndërtuar në ngjarje dhe rrethana jo-ekzistente, reagojnë nga partia në pushtet BDI, pas publikimit të dë
Ndodh për herë të parë pas 24 vitesh për Tottin Me ardhjen e Edin Dzekos te Roma, në formë huazimi nga Manchester City, u kuptua fare qartë se cili do të jetë roli i Fr
Politika shqiptare në krizë absolute nga Spartak Ngjela Politika shqiptare sot është tërësisht në krizë. Dhe kjo krizë nuk është ajo që thotë Sali
Presidenti i Atleticos: Jemi favoritë absolutë përballë Realit Atletico është favorit absolut ndaj Real Madrid në ndeshjen e sotme në Champions League. I këtij mendimi është president
Syriza drejt mazhorancës absolute në Greqi Sipas sondazheve, Syriza do të jetë partia fituese, e cila ka për qëllim të formojë qeverinë e parë në eurozonë, që do t