999 rezultate për

abrashi

Abrashi bën me dhimbje koke Rejan, stërvitet i veçuar Amir Abrashi ishte shqetësimi kryesor i trajnerit Edi Reja në stërvitjen e kësaj të marte të Kombëtares shqiptare në Gje
Ariu ha 13 dele në Prizren pasi i vranë tre të vegjlit e saj (VIDEO) Hysen Rrapit nga Prizreni, mbrëmjen e së premtes, ariu ia kishte mbytur 13 dele në fermën e cila gjendet shumë afër qend
Dortmund nuk heq dorë nga titulli, "poker" Freiburgut të Abrashit (VIDEO) Borusia Dortmund fitoi 4-0 në transfertë ndaj Freiburgut duke moi iu ndarë luftës Bayernit në luftën për titullin kampio
Abrashi kërkon ti bëjë favor Bayernit: Ndalim Dortmundin Ylli i Kombëtares së Shqipërisë, Amir Abrashi, synon t’ia bëjë një favor Bayern Munichut në garë për titull në Bundeslig
Bayern humbet kreun, ndalet nga Freiburgu i Abrashit (VIDEO) Bayern Munich nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 në transfertë ndaj Freiburgut të Abrashit. Skuadra e Kovac ka bërë
Lewandowski spektakolar, barazon kundër Freiburgut (VIDEO) Bayern Munich ka barazuar rezultatin ndaj Freiburgut të Abrashit. Ishte Robert Lewandowski i cili vendosi barazshpeshën
Freiburg i Abrashit ndëshkon Bayern-in (VIDEO) Bayern Munich e ka nisur keq sfidën ndaj Freiburgut të Abrashit teksa është ndëshkuar që në minutën e 3 nga sulmuesi ve
Abrashi: Nuk kemi frikë nga Bayern, do ti mposhtim Bayern Munich do të luaj ndaj Freiburgut në javën e 27-të ntë Bundesligës. Skuadra e Niko Kovac do synojë të mbrojnë
Lajme të mira për Panuccin, Abrashi rikthehet në stërvitje te Freiburgu Shqipëria mund të bëjë llogaritë me një luftëtar më shumë për këtë edicion. Amir Abrashi është rikthyer dje në fushën e
Amir Abrashi lë pas dëmtimin e rëndë, rifillon stërvitjen pas 10 muajsh Amir Abrashi më në fund ka lënë pas makthin e dëmtimit të pësuar në mars të vitit 2018. Mesfushori i Freiburg është
Marin fund problemet e Abrashit, shqiptari gati për pjesën e dytë të sezonit Armir Abrashi mesfushori kombëtares shqiptare, pësoi një dëmtim të rëndë sezonin e shkuar dukë këputur ligamentet e gju
Lajme të mira për Panuccin, Abrashi rikthehet në stërvitje Amir Abrashi është rikthyer të stërvitet me klubin e tij, Freiburg. Mesfushori i kombëtares sonë pësoi një dëmtim që
Abrashi nuk e kapërdin humbjen, ende merret me Prishtinën Ish-kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi ka mbajtur konferncë për 3 mujorin e parë të shpenzimeve
Arban Abrashi: Duhet të ketë rivotim në Prishtinë Ish-kandidati për kryetar të Prishtinës njëherit deputet në Kuvendin e Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar se e ka dërgua
Dërgohet në Kushtetuese fitorrja e Shpend Ahmetit në Prishtinë Arban Abrashi, ish-kandidati për kryetar të Prishtinës nga Lidhja Demokratike e Kosovës, ka treguar se sot kanë dorëzuar
Abrashi: Nuk i lëmë qytetarët pa integrim, do ta votojmë demarkacionin Arban Abrashi, deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, ka thënë se ata do të votojnë pro Demarkacionit që mos t’i lën
Abrashi dëmtohet dhe mbyll sezonin, shokët e Kombëtares i gjenden pranë (FOTO LAJM) Mesfushori i Kombëtares, Amir Abrashi, ka mbyllur sezonit pasi ka këputur ligament dhe dëmtimi i 27-vjeçarit kërkon një
KOMENT/ Arban Abrashi duhet të jetë kryetari i ardhshëm i LDK-së Partitë politike gjithmonë rigjenerohen nga liderë të rinj të cilët e hapin edhe më tutje vizionin dhe e zhvillojnë më t
Mavraj kundër Abrashit, ky i fundit shënon super gol me kokë (VIDEO) Pas një periudhe të gjatë mungese për shkak të dëmtimit, mesfushori i Kombëtares, Amir Abrashi është rikthyer në mënyrën
Jep dorëheqje Shpend Ahmeti dhe Arban Abrashi Shpend Ahmeti, që dje u certifikua nga KQZ si kryetar i Komunës së Prishtinës, ka dhënë dorëheqje nga posti i asamblisti