999 rezultate për

abramovich

Chelsea mund të bjerë në duart e njeriut më të pasur të Anglisë Pronari i Chelsea-t Roman Abramovich raportohet të jetë gati t’i shesë klubin miliarderit britanik Sir Jim Ratcliffe i c
Abramovich nxjerr Chelsea-n në shitje, një "manjat" anglez synon ta blejë Oligarku rus Roman Abramovich është gati të shesë klubin e Chelsea-t pas 16 vitesh në krye kur dhe e bleu në vitin 2003,
Zinedine Zidane i preferuari i Roman Abramovich Maurizio Sarri është afër shkarkimit nga skuadra londineze, Chelsea. Siç raportoi "Sky Sports News", drejtuesit e klu
Abramovich ka shkarkuar 9 trajnerë, zbulohet sa i kanë kushtuar oligarkut rus (FOTO LAJM) Që kur ekipin e ka marë në dorë Roman Abramovich, klubi Chelsea është detyruar të paguajë shifra marramëndëse për tjajne
Sarri: Nëse Abramovich më telefonon, atëherë do të isha i lumtur Trajneri i Chelseas, Maurizio Sarri, ka dhënë një deklaratë tejet befasuese pas humbjes 6 me 0 nga Manchester City. T
Abramovich mund të kishte blerë Tottenhamin ose Arsenalin në vitin 2003 Roman Abramovich është pronar i Chelseat prej rreth 16 vitesh. Manjati rus blutë e Londrës në vitin 2003, por ata nuk is
Abramovich tenton të mbrohet, avokati i tij "sulmon" mediat Miliarderi rus dhe pronari i klubit të Chelseas, Roman Abramovich së fumdi është bërë i padëshirueshëm në një tjetër sht
Chelsea del në shitje, por Abramovich kërkon shumën marramendëse Pronari i Chelsea, Roman Abramovich dita ditës po i shtohen problemet me ligjin në disa vende të Europës. Që prej Ja
Zbulohen prapaskenat/ Miliarderit Abramovich iu refuzua qëndrimi në Zvicër Miliarderi rus dhe pronari i klubit të futbollit Chelsea, Roman Abramovich ka refuzuar akuzat për pastrim parash dhe që
5 fëmijë me Roman Abramovich, flet për herë të parë ish-gruaja e manjatit rus Ish-gruaja e Roman Abramovich ka dhënë intervistën e saj të parë 11 vjet pas ndarjes me manjatin rus, Roman Abramovich.
Chelsea mohon pretendimet për shitjen e klubit Ditën e sotme në mediat britanike ka qarkulluar një lajm ku thuhej se presidenti i Chelseas, Abramovich ishte i gatshë
E bujshme! Abramovich shet Chelsean për një shumë "modeste" Pronari i Chelsea, Roman Abramovich mesa duket nuk mund ti bëjë ballë milionave të kundërshtarëve dhe pas konfliktit që
Abramovich refuzon ofertën marramendëse për shitjen e Chelseat Roman Abramovich nuk pranon të shesë klubin e tij, Chelsea. Ai ka refuzuar së fundmi një ofertë të majme prej 2 miliardë
Chelsea ndalon planet për ndërtimin e Stamford Bridge Roman Abramovich sot e ka vënë të ardhmen dhe pronësinë e tij në Chelsea në dyshim duke tërhequr kërkesën për vizë të re
Pronari i Chelseat gjen zgjidhen për të hyr në Britani Pronari i Chelseat, Roman Abramovich, duket se e ka zgjidhur problemin e hyrjes në Britani, e cila i është ndalur, pasi
Presidenti i Chelsea-s, me nënshtetësi të re Presidenti Rus i Chelsea-s që nga dhjetori nuk ka arritur që të jetë pranë skuadrës që ka në pronësi pasi Mbretëria e Ba
Pronari i Chelsea, "ngec" në Rusi, akoma nuk i rinovohet viza Pronari i Chelsea Roman Abramovich vazhdon të jetë i "ngecur" në Rusi pasi Britania nuk po i rinovon vizën. Sipas gaz
‘Jo’ vetëm shqiptarëve/ Britania nuk i jep vizën një prej miliarderëve më të mëdhenj të botës Kjo ka ndodhur edhe me oligarkun rus, njëkohësisht pronarin e Chelsea-s Roman Abramovich, ku autoritetet nuk i kanë dhën
Arsyeja se pse Abramovich nuk ishte i pranishëm në Wembley për të parë finalen e FA Cup Roman Abramovich nuk ishte i pranishëm në finalen e FA Cup ditën e djeshme, ku Chelsea fitoi 1-0 ndaj Manchester United.
Abramovich nuk do t'ia dijë për mendiminn e lojtarëve, vazhdon të besojë tek Conte Roman Abramovichit nuk i intërëson së çfarë thonë lojtarët për Antonio Contës. Sipas Indëpëndënt, trajnërët ë klubit