999 rezultate për

abonenti

OSHEE sqaron faljen e kamatvonesave të energjisë: Përfitojnë ata që kanë borxh të vjetër Administratori i OSHEE Adrian Çela shpjegoi të mërkurën se si do të bëhet falja e kamatvonesave për energjinë elektrike,
Lidhje të paligjshme të energjisë elektrike, shoqërohen 14 persona Njësia operacionale Task Forcë e OSHEE Tiranë zhvilloi disa kontrolle blic në dy ditët e fundit, bazuar mbi informacione
Abonenti sulmon me çekiç zyrat e KEDS-it (FOTO) Në fotografitë e dërguara në Kallxo.com nga një qytetar shihen tavolinat e rrokullisura, kompjuterët e rrëzuar e dokumen
Çmendet kavajasi, qëllon me armë zjarri punonjësit e OSHEE-së Reforma në lidhje me energjinë elektrike vazhdon akoma me intensitet por mesa duket rrugës hasen edhe pengesa. Kështu
Abonentëve iu ikën truri me ofertën e "Vodafone": Po ne që kemi lënë bre*ët me ju?! (FOTO LAJM) Kompanitë celulare kanë nisur një fushatë agresive marketingu duke filluar nga vendosja e çadrave në dyert e dyqaneve të
Vidhte energji me linjë të dytë, arrestohet babai i elektrecistit në Vlorë Kanë vijuar aksionet e ndërprerjes së energjisë ndaj debitorëve në të gjithë vendin. Sipas njoftimit për shtyp të OS
Shlyerja e borxheve për energjinë, transparencë me librezën e vulosur Në bazë të një njoftimi të OSHEE-së thuhet se asnjë abonenti nuk i është kërkuar dhe as nuk i kërkohet që të paguajë dy