999 rezultate për

abedinin

Në Belgjikë me një super-makinë dhe me Abedinin (FOTO LAJM) Talenti i Manchester Unitedit Adnan Januzaj do të jetë pjesë e Kombëtares së Belgjikës në Botërorin "Brazil 2014", vetëm
Januzaj, Kosova më e fortë se Shqipëria (FOTO LAJM) Numri një i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri shumë shpejtë pritet të takohet me talentin e Manchester Uni