999 rezultate për

abedini

Policia arreston "Ronaldon", çfarë kishte në çantë Policia e Bulqizës ka vënë në pranga një 20-vjecar, pasi qarkullonte ma armë zjarri pa leje. Në pranga ka përfunduar
E dhimbshme, historia e motrës që takohet me vëllain pas 36 vitesh Heroida ka ardhur në rubrikën “Ka një mesazh për ty” te “E Diela Shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, për të kërkuar
Reagon për protestat Daim Hiseni: Shumë mire e kishte pas ditur Abedini Reagimeve të shumta të pjesëmarrësve në protestën e ditës së djeshme të organizuar nga këshilli Opozitarë dhe mbështetur
Edhe Abedin Januzaj në ditëlindjen e Fellainit (VIDEO) Adnan Januzaj ishte i shoqëruar edhe nga babai i tij Abedini në festën e organizuar nga belgu i Manchester United Maroua
Në Belgjikë me një super-makinë dhe me Abedinin (FOTO LAJM) Talenti i Manchester Unitedit Adnan Januzaj do të jetë pjesë e Kombëtares së Belgjikës në Botërorin "Brazil 2014", vetëm
Januzaj, Kosova më e fortë se Shqipëria (FOTO LAJM) Numri një i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri shumë shpejtë pritet të takohet me talentin e Manchester Uni
Kerry kërkon lirimine priftit në Iran Në një deklaratë për shtyp sekretari amerikan i shtetit, John Kerry ka kërkuar nga autoritet iraniane që të lirojnë prif