999 rezultate për

abazi

Halil Kastrati takohet me Naim Abazin: Nuk kemi pasur asnjëherë keqkuptime Bëri bujë deklarata e Naim Abazit për Halil Kastratin dhe komentet fyese dhe denigruese për të. E pas kësaj Naim Abazi K
Naim Abazi kërkon falje publike pas fjalëve për Halil Kastratin (VIDEO) Naim Abazi është detyruar të kërkojë falje pasi është fyer çnjerëzisht në rrjetet sociale. Këngëtari Naim Abazi ka kë
Naim Abazit i sulen në Facebook pasi tha se Halil Kastrati i ndërton shtëpitë me paratë e të tjerëve Qytetarët e kanë gozhduar në rrjete sociale këngëtarin Naim Abazi, pasi që i njëjti tha në një intervistë se Halil Kastr
Qëndrimet e Edi Ramës për kufijtë e Kosovës janë shqetësuese sipas Bojken Abazit Çështja e kufijve të Kosovës është kryefjala e këtyre ditevë në Kosovë , shkruan Albeu.com Aktivisti I Lëvizjes Vetë
"E padurueshme", Almeda Abazi flet hapur për shtatzëninë Shumë shpejt, aktorja e mirënjohur shqiptare e cila ka korrur sukses të madh në Turqi, Almeda Abazi, do të bëhet nënë pë
Një yll i vërtetë, kështu duket Almeda Abazi 6-muajshe shtatzënë Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, është një nga modelet dhe aktoret më të preferuara në Shqipëri por edhe në Turqi.
Analisti lëshon lajmin bombë: Ibrahim Rugova mund të jetë helmuar Analisti politik Haki Abazi, ka hedhur dyshime se ish-presidenti Rugova mund të ishte helmuar dhe se vdekja e tij nuk is
Almeda në muajin e 5-të të shtatzanisë, por mos e pyesni për kilet Almeda Abazi pret të bëhet nënë për herë të parë dhe ndonëse ajo dhe bashkëshorti kanë zgjedhur që këtë periudhë ta shij
Almeda Abazi dedikim prekës për babanë e ndjerë (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi është kthyer pas në kohë. Ajo ka publikuar disa foto në ‘Instastory’ duke i bashkangj
Pranoi se ishte shtatzanë, Almeda Abazi tregon gjininë e fëmijës Mediat turke shkruan se moderatorja shqiptare është në pritje të fëmijës së parë me akrorin Tolgahan Sayisman. Mësohe
Do e njihnit? Si dukej Almeda Abazi para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Ish-Missi shqiptar, Almeda Abazi është një ndër vajzat më të bukura dhe më të komentuara në Shqipëri. Almeda prej ko
Njihuni me fshatin shqiptar që jeton vetëm 1 bari me 300 dhi (VIDEO) Shala e Bajgorës shquhet për numër të madh të fshatrave, të cilët shtrihen në një teren malor dhe që kanë bukuri përrall
Almeda Abazi i hyn prezantimit, sjell klipin që tërboi rrjetin (VIDEO) Një muaj më parë, aktorja shumë e dashur për publikun, Almeda Abazi, nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram
Mori armën e terrorizoi fshatin, zbardhet sherri mes burrit e gruas në Belsh Ngjarja ka ndodhur në fshatin Seferan të Belshit, ku të shtënat e armës kanë bërë që fqinjët e çiftit të lajmërojnë Poli
Mori armën e terrorizoi fshatin, zbardhet sherri mes burrit e gruas në Belsh Ngjarja ka ndodhur në fshatin Seferan të Belshit, ku të shtënat e armës kanë bërë që fqinjët e çiftit të lajmërojnë Poli
VIP-at tanë takohen rastësisht në Francë, për një arsye të përbashkët Elvana Gjata, Ermal Mamaqi, Almeda Abazit dhe Tolga ndodhen që të gjithë në Nice të Francës. Arsyeja: Të ndjekin Beyo
Analisti nga Kosova i reagon Nanos: Je primitiv Analisti nga Kosova Haki Abazi i është kundërpërgjigjur Mustafa Nanos pas deklaratave të tij ofenduese për shqiptarët e
Si rrallëherë, Almeda hap arkivat e nxjerr fotot e vjetra me Tolgën (FOTO LAJM) Almeda Abazi, vajza bukuroshe shqiptare e cila prej vitesh jeton në Turqi, ishte prezantuesja e edicionit të “Dancing Wi
Haki Abazi nxjerr emrin e Petrit Selimit në një skandal korrupsioni Analisti dhe njohësi i zhvillimeve politikë në Kosovë, Haki Abazi, përmes një postimi në facebook, ka thënë se krimi dhe
Produksionin i “DWTS” i nxjerrin faturat, Almeda Abazi merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Almeda Abazi, moderatorja e këtij viti në “DWTS” nëpërmjet një postimi në Instagram, tregoi gjithë acarimin e saj me pro