999 rezultate për

abazajt

Anderlecht merr vendim, shikoni çfarë do të ndodhë me Abazajn Ecuri aspak pozitive ajo e Kristal Abazajt te skuadra e Anderlecht. Shqiptari u transferua në merkaton e verës te gjigan
Mësohen detajet rreth transferimit të Abazajt tek Anderlechti Kristal Abazaj zyrtarizoi është një lojtar i Anderlechtit në Blegjikë, ku nënshkroi një kontratë 3-vjeçare, me opsion zg
Historia, dënohet me burg personi që e rrahu për vdekje një 21 vjeçar Gjykata në Pejë shpalli fajtor Isuf Abazajn për pjesëmarrje në rrahje që përfundoi me vrasjen e Ibrahim Nezirajt. Aba
Me golin e Abazajt, Luftëtari barazon 1-1 me Nasaf Miqësorja e tretë dhe rezultati i parë pozitiv në Antalia për Luftëtarin. Gjirokastritët barazuan 1-1 në ndeshjen testue