999 rezultate për

abazaj

Pogradeci mes talenteve dhe eksperiencës, Abazaj: Jemi pretendentë, ja pse u riktheva Marin Abazaj, këtë sezon ka kaluar në një stad tjetër të karrierës së tij. Ka provuar që të luaj me moshat e “liqenorëve
Abazaj ka rigjetur formën optimale, shënon sërish në Turqi (VIDEO) Istanbulspor po fiton me rezultatin e ngushtë 1-0 ndaj Eskisehirspor, në ndeshjen e vlefshme për ligën e dytë turke.
Kristal Abazaj shënon golin e parë në Turqi (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Kristal Abazaj ishte protagonist në fitoren e ekipit të tij Istanbulspor 2-1 ndaj Bandirmaspor, në li
ZYRTARE/ Abazaj befason me ekipin e ri Kristal Abazaj është lojtari më i ri i Istanbulspor, në Ligën e Parë turke. Sulmuesi është prezantuar ditën e sotme
Teuta-Kukësi: Pjesë e parë e kujdesshme, verilindorët godasin shtyllën me Abazajn Ka startuar në orën 20:45, në “Niko Dovana”, ndeshja e dytë gjysmëfinale e Kupës së Shqipërisë. Nga Kukësi te Kukësi
Kryesuesit e Kategorisë së Parë shpërblehen për sezonin pozitiv (FOTO LAJM) Pogradeci, pas lajmit të ndërprerjes së kampionatit, ka mbyllur stërvitjen si ekip, duke kaluar në një plan të dytë, atë
Zgjat pak avantazhi i Laçit, Abazaj rikthen barazpeshën (VIDEO) Laci zhbllokoi sfidën në minutën e 36' me sulmuesin kryesor Nëabueze, por Kukësi reagoi menjëherë dhe barazoi rezultatin
Apolonia-Pogradeci, Abazaj: Duam arbitër nga Superiorja Pogradeci ëstë skuadra më në formë këtë sezon dhe pretendent kryesor për tu ngjitur në Superiore sezonin e ardhshëm.
Pogradeci: Trajneri Abazaj i kënaqur me grupin, përtej humbjes (VIDEO) Liqenorët munden në miqësoren, me Vllazninë, por 51-vjeçari vlerëson lart paraqitjen. Trajneri i Pogradecit, Ardian A
Anderlecht nxjerr në shitje Kristal Abazaj Viti 2020 pritet të ketë "dhurata" për Kristal Abazaj. Futbollisti i Kukësit mund të zyrtarizohet në një ekip të ri dhe
Ardian Abazaj tregon sekretin e Pogradecit kryesues, kam mbështetjen e Bashkisë për merkaton Askush nuk e njeh Pogradecin sa trajneri aktual Ardjan Abazaj, ish-lojtar i spikatur në qytetin liqenor dhe jo vetëm, po
Pogradeci me meritë kampion dimri, Abazaj: Nuk e diskutojmë Superioren Një gol i shënuar nga Shkullaku i ka dhënë fitoren Pogradecit, duke e shpallur kampion dimri. Në stadiumin "Gjorgji Kyçy
Abazaj: Gjici nuk na ka shqetësuar, gjithçka po shkon OK Sulmuesi i Kukësit, Kristal Abazaj, është i ftuar në studiot e ABC News, në emisionin “Pressing”. Abazaj ka qenë një ndë
EKSKLUZIVE/ Ardian Abazaj tregon ambiciet e Pogradecit për në Superiore: Nuk i trembemi askujt Pogradeci këtë sezon na ka befasuar të gjithëve si me lojë ashtu dhe me rezultate. Liqenorët mbajnë vendin e dytë në Kat
Abazaj tregon si ngjitet Pogradeci në Superiore Fitoja e Pogradecit në Lushnjë, mund të duket si e çuditshme, por skuadra “liqenore” e ka bërë këtë edhe në periudha të
Panucci bëhet me ekip të ri, firmos me ish-skuadrën e Grezdës Christian Panucci do të jetë trajneri skuadrës turke, Osijek. Zyrtarizimi pritet në orët në vijim dhe nga vet klubi kroa
U nevrikos pasi u zëvendësua, Enis Gavazaj i bie me grusht xhamit të pankinës (VIDEO) Kristal Abazaj debutoi në ndeshjen e sotme ndaj Flamurtarit me fanellën e Kukësit. Goditja e bujshme e verilindorëve në
E kryer, Abazaj te Kukësi në huazim për 1 vit Kristal Abazaj mund të konisderohet një futbollist i Kukësit. Anësori ka gjetur akordin me drejtuesit blu dhe firma mbi
Kristal Abazaj rikthehet në Kategorinë Superiore Kristal Abazaj do të kthehet të luaj në Superligën Shqiptare. Mesfushori i avancuar do të firmosë me ekipin e Kukësit
E ardhmja Abazaj, Osijeku ska ndërmend ta mbaj lojtarin Kristal Abazaj e ka mbyllur aventurën e tij tek Osijeku në Kroaci. Sulmuesi anësor u huazua nga Anderlehti te kroatët në