999 rezultate për

abate

Me lot në sy Abate përshëndetet me tifozët e Milanit (VIDEO) Ignazio Abate ka zhvilluar ndeshjen e fundit në San Siro me fanellën e Milanit. Mbrojtësi italian do të largohet në f
Mbrojtësi i Milanit karikon skuadrën para ndeshjes me Juventusin Kur mbeten edhe dy ditë nga sfida Juventus-Milan, Abate karikon ambientin kuqezi në vigjilje të një ndeshje të rëndësish
Gatusso ndryshon totalisht Milanin në ndeshjen me Udinesen, formacionet zyrtare Dy humbje radhazi dhe mundësia për të reaguar, ndaj Udineses, në "San Siro". Milani i Gennaro Gattusos nuk duhet të gabo
Skuadra e Milanit për ndeshjen me Chievon Andrea Conti është kthyer në skuadrën e Milanit pas gjashtë muajsh, por Nikola Kaliniç, Alessio Romagnoli, Ignazio Abate
Napoli tallet keq me klubin e Juventusit (FOTO LAJM) Gjatë qëndrimit të tifozëve bardhezi pranë hotelit "La Sonrisa" në Sant'Antonio Abate u shfaq një pankartë e tifozëve të
Milan-Juve, formacionet e mundshme Në San Siro sot do të vihet në skenë një nga ndeshjet më të ndiera dhe spektakolare të futbollit italian. Milan pret
Pas Montolivos, edhe një tjetër kapiten i Milanit mbyll sezonin Mbrojtësi i Milanit, Ignazio Abate nuk do të zbresë më në fushë për këtë sezon. Kapiteni i Milanitu dëmtua në sy gjatë n
Formacionet zyrtare/ Empoli – Milan Empoli dhe Milan do të përballen në stadiumin “Carlo Castellani”, duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefsh
Milan, Abate: Ibrahimoviç qëndron te PSG Në përfundim të Milan-Cagliari, që u mbyll me fitoren 3-1 të kuqezinjëve, Ignazio Abate ka dhënë disa deklarata për mikr
Nervozizëm te Milani, sherr Abate-Cerci Ditë e zezë për Milanin. Sikur të mos mjaftonte humbja e rëndë në "San Siro" përballë Atalantas ja kun vjen edhe sherri
Qesh Inzaghi, rekuperohen 3 mbrojtës (FOTO LAJM) Vijnë lajme të mira nga infermeria për Filippo Inzaghin. Pas lajmeve të mira nga Mexes (asnjë problem me gjurin) tekniku
Balotelli lojtar i mirë, duhet të përmisohet në sfera të tjera Ignazio Abate ka bërë komete të ashpra në drejtim të Mario Balotellt, duke lënë të kuptohet se ai nuk do t’i mungojë sku
Ibra në Milano, takohet vetëm me Abaten (FOTO LAJM) Një vizitë e Zlatan Ibrahimoviç në Milano përbën gjithnjë lajm. Pasi ka fituar titullin në Francë, suedezi është parë të
Milan, Coentrao zëvëndësuesi i Abates Fabio Coentrao përfundon në "radarët" e Milanit. Portugezi i Real Madrid, që u ble nga Benfica për 30 milionë euro, pëlq
El Shaarawy gati, Abate 10 ditë jashtë Lajme të mira për sa i përket rikuperimit të sulmuesit të Milanit, Stephan El Shaarawy. Ditën e djeshme "Faraoni”]" ka k
Milan: Ikën Abate, vjen Santon Ikën Abate, vjen Santon: ky mund të jetë një prej skenarëve të mundshëm të merkatos së verës në shtëpinë e Milanit. Clar
Milan, Abate i ofrohet një rivali historik Mund të jetë Ignazio Abate karta...për rinovimin e Paul Pogba. Sipas asaj që shkruan e përditshmja piemonteze torineze "
Goli ndaj Gjermanisë, Abate: Ia dedikoj Gallianit (VIDEO) Mbrojtësi i Milan Ignazio Abate ishte autori i golit të barazimit për Italinë në miqësoren e mbrëmshme kundër Gjermanisë
Tassoti dhe Abate kundër Balotellit Mario Balotelli nuk ndryshon ves dhe këtë herë gjesti i sulmuesit ka filluar të ngjallë edhe reagimet kundër në kampin k
Infermieria e tejmbushur, Champions-i nis me probleme (FOTO LAJM) Milan, pasi arkivoi ndeshjen e djeshme në Serie A përballë Torinos, mendon tashmë për sfidën e parë të Champions League