999 rezultate për

9992

Do udhëtoni nesër? Aeroporti i Tiranës publikon listën me 23 fluturimet Nëse do të udhëtoni nesër, Aeroporti i Tiranës ka publikuar listën e 23 fluturimeve që janë konfirmuar për datën 28 shta
Shpejtësi skëterrë, 21 vjeçari bën "cirk" në rrugët e Tiranës (VIDEO) Policia rrugore ka vijuar kontrollet në aksin rrugor Elbasan-Tiranë në zonën e Saukut, ku janë evidentuar shoferë duke q
TIA publikon listën dhe kushtet, ja fluturimet e konfirmuara për nesër “Tirana International Airport” ka bërë me dije se për ditën e nesërme janë konfirmuar 27 fluturime. Bëhet me dije se
Zbulohen fluturimet në Rinas për nesër, vetëm këta qytetarë lejohen të udhëtojnë Aeroporti i Rinasit ka bërë të ditur në faqen e tij në facebook 18 fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme (19
Kujdes! 14 fluturimet e konfirmuara nga Rinasi por jo të gjithë qytetarët lejohen të udhëtojnë Aeroporti i Rinasit ka konfirmuar 14 fluturime për ditën e nesërme (17.09. 2020) me destinacion vendet si Gjermania, Aus
Policia në aksion, ç'ndodhi gjatë natës në këto akse rrugore Policia rrugore ka arrestuar dy persona gjatë natës së djeshme pasi janë kapur me dyfishin e shpejtësisë së lejuar, ndër
Udhëtoni nesër nga Rinasi? Njoftimi i rëndësishëm Aeroporti i Rinasit ka njoftuar se për ditën e nesërme janë konfirmuar 22 fluturime. Kryesisht udhëtimet janë në Serbi,
Jo të gjithë qytetarët mund të udhëtojnë! 25 fluturimet e konfirmuara nga Aeroporti i Rinasit për nesër Aeroporti i Rinasit ka publikuar fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 27 gusht 2020. Në njoftim bëhet e
Ju duk rruga si pistë avioni, rrugorja bën "namin" me goba e heqje patentash (VIDEO) Policia Rrugore ka njoftuar se radarët e dronët në akset rugorë Durrës-Rrogozhinë dhe Elbasan-Peqin kanë kapur shkelje t
LISTA/ 30 fluturimet e konfirmuara nga Aeroporti i Rinasit për nesër Aeroporti i Rinasit përmes një postimi në facebook njofton 30 fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 23 kor
I riu nuk i ndaloi policisë, ç’ndodhi natën në këtë aks rrugor (VIDEO) Policia e Shtetit ka postuar nje video me patrullimin dhe kontrollet e bera gjate nates ne rrugën interurbane Tiranë-Dur
Del lista, këto janë 12 fluturimet e konfirmuara për ditën e nesërme Aeroporti Nënë Tereza ka publikuar në facebook listën e fluturimeve të konfirmuara për ditën e nesërme. Gjithashtu, a
Aeroporti i Rinasit konfirmon edhe tre fluturime për nesër Tirana International Airport (TIA) ka publikuar fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 20 qershor 2020. T
Këto janë oraret dhe linjat në të cilat do të fluturohet nesër nga Tirana Aeroporti i Rinasit me anë të një njoftimi ka bërë publik fluturimet e konfirmuara për ditën e nesërme. Po ashtu, bëhet
Nisin fluturimet, cila kategori qytetarësh mund të udhëtojë Tirana International Airport (TIA) ka njoftuar konfirmimin e katër fluturimeve vajtje-ardhje për ditën e sotme. Nëpër
221 km/h, shoferit iu duk rruga si pistë avioni (VIDEO) Gjatë natës, një qytetar po drejtonte mjetin me 221 km në orë ndërsa është regjistruar nga një patrullë e stacionuar në
Policia kap mat shoferin me 204 km/h në autostradë: Familja ka nevojë për ty (VIDEO) Policia Rrugore ka vijuar kontrollet në rrugë duke u bërë apel shoferëve që të mos ecin me shpejtësi në rrugë, pasi janë
Në fundjavë vdiq një adoleshent, çfarë kapi policia në mesnatë tek "rruga fatale" Garat me makina dhe shpejtësia e lartë në rrugët e Tiranës janë kthyer në një problem të madh për policinë. Gjatë me
Me 204 km/h, shoferit i duket rruga si pistë avioni (VIDEO) Nje automjet luksoz, drejtuesi i te cilit udhetonte me shpejtesi sketerre, eshte ndaluar nga policia ne oret e vona te n
Me 180 km/h, policia ka një mesazh për shoferët Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar dhe sot në mbrëmje kontrollet në rrugë kundër shoferëve që thuejnë rregullat e qarku