999 rezultate për

9992

221 km/h, shoferit iu duk rruga si pistë avioni (VIDEO) Gjatë natës, një qytetar po drejtonte mjetin me 221 km në orë ndërsa është regjistruar nga një patrullë e stacionuar në
Policia kap mat shoferin me 204 km/h në autostradë: Familja ka nevojë për ty (VIDEO) Policia Rrugore ka vijuar kontrollet në rrugë duke u bërë apel shoferëve që të mos ecin me shpejtësi në rrugë, pasi janë
Në fundjavë vdiq një adoleshent, çfarë kapi policia në mesnatë tek "rruga fatale" Garat me makina dhe shpejtësia e lartë në rrugët e Tiranës janë kthyer në një problem të madh për policinë. Gjatë me
Me 204 km/h, shoferit i duket rruga si pistë avioni (VIDEO) Nje automjet luksoz, drejtuesi i te cilit udhetonte me shpejtesi sketerre, eshte ndaluar nga policia ne oret e vona te n
Me 180 km/h, policia ka një mesazh për shoferët Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar dhe sot në mbrëmje kontrollet në rrugë kundër shoferëve që thuejnë rregullat e qarku
Shkodrani me Audi "fluturon" në autostradën Tiranë-Durrës, si u ndalua nga policia (VIDEO) Policia rrugore e Tiranës ka zhvilluar sërish kontrolle gjatë natës së kaluar për drejtuesit e mjeteve që shkelin rregul