E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

9989

Hoti: Rimëkëmbja ekonomike po ndodh Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se Qeveria e cila udhëhiqet nga ai po përmbushë të cilat i
Policia bën njoftimin e rëndësishëm për ju që do lëvizni drejt Greqisë, por jo vetëm Policia e Shteti ka reaguar lidhur me situatën problmatike në pikat kufitare të Greqisë, teksa thekson se duke filluar n
Lehtësohet lëvizja për bizneset që rifillojnë sot nga puna, Rama sqaron procedurën për leje qarkullimin (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak më parë një video, teksa sqaron se është gati leje qarkullimi për bizneset që do
A përhapet COVID-19 përmes monedhave e kartëmonedhave? Ja çfarë thotë OBSH A mund të përhapet COVID-19 nëpërmjet monedhave dhe kartëmonedhave? Përgjigjen për këtë na e jep Organizata Botërore
Kollë dhe ethe, ISHP tregon 6 hapat që duhen ndjekur në shtëpi Instituti i Shëndetit Publikon këshillon qytetarët që kanë ethe dhe kollë që të marrin një sërë masash kur ndodhen në sh
Tirana 2 ditë pa drita, ja zonat që do të kenë ndërprerje OSHEE ka njfotuar të gjithë abonentët se nesër dhe pas nesër do të ketë dnërprerje energjie në disa zona në Tiranë. Në o
Tirana 2 ditë pa energji elektrike,mësoni zonat dhe oraret OSHE njofton të gjithë abontentët që banojnë në Tiranë se në disa zona të kryeqytetit duke filluar nga data 27 Maj deri