999 rezultate për

9-vjecarit

Aksidenti i merr jetën 39-vjeçarit në Parma të Italisë Një 39-vjeçar shqiptar, ka ndërruar jetë pas një aksidenti të rëndë në qytetin e Parmas në Itali. Ngjarja ndodhi pas
Shndërrimi frymëzues i 39-vjeçarit lë pa fjalë rrjetin (FOTO LAJM) Babi i tre fëmijëve ka shfaqur ndryshimet e tij fizike, pasi hoqi dorë nga disa ushqime dhe birra, duke iu nënshtruar gj
I vihen prangat 39-vjeçarit që tentoi të rrëmbente biznesmenin në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga autorin e dyshuar të tentativës së rrëmbimit të biznesmenit Aurel Guni, i cili ësh
Masakra në Florida, postimet e frikshme të 19-vjeçarit në Facebook (FOTO LAJM) Autori i masakrës në një shkollë të mesme në Florida Nikolas Cruz, 19 vjeç është dërguar në burg pas daljes nga spitali
Vrau 17 persona, ja momenti i arrestimit të 19-vjeçarit (VIDEO) Nikolas Kruz ish-nxënësi i shkollës së mësme "Marjory Stoneman Douglas" në Parkland, është autori i masakrës ku mbetën t
E vranë apo u vetëvra? Gruaja e 39-vjeçarit vë alarmin në polici Gruaja e një 39-vjeçari në Durrës ka denoncuar në polici se burrin e saj të cilin e gjetën të vetëvrarë në Gjermani e ka
Ikën për pushime, 39-vjeçarit i hyjnë me çelës dhe i vjedhin paratë në shtëpi Një vjedhje ka ndodhur gjatë ditëve të festave në Tiranë. Ndërkohë që familja gjendej në pushime, persona të paident
Rikthehet frikshëm hasmëria mes fiseve në Vlorë, si u vra babai i 39-vjeçarit në 2011 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Vlorë ku persona akoma të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri mbi një makin
U qëllua mes Vlorës, 39-vjeçarit ia vranë babain në 2011 Janë zbardhur detaje te reja në lidhje me ngjarjen e Vlorës ku raportohen 3 të plagosur. Njëri nga të plagosurit Fer
Tragjedia në dasmën e Kumanovës, paraburgoset vrasësi i 19-vjeçarit Prokuroria Themelore e Kumanovës ka nisur procedura gjyqësore ndaj personit, i cili më 25 korrik, në një dasëm, nxori pi
Terrorizohen durrsakët, breshëri plumbash ndaj banesës së 39-vjeçarit Disa të shtëna me armë zjarri kanë zgjuar banorët e fshatit Shkallë në Manëz. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta pa
Zbardhet dëshmia e 19-vjeçarit të arrestuar si autori i vrasjes në Vlorë UPDATE- Ekspertë të kriminalistikës janë duke punuar për të gjetur se kush është autori i vrasjes së 33-vjeçarit Ergys G
U ekzekutua me 20 plumba në Vlorë, zbulohet e shkuara kriminale e 39-vjeçarit Atentati me 20 plumba ndaj një 39 vjeçari, që tronditi qytetin e Vlorës mbrëmjen e djeshme, ka bërë që Policia të shoqër
Atentat në Elbasan, tentohet vrasja e të riut në derën e shtëpisë Një ngjarje e rëndë ndodhi orët e para të ditës së sotme në Elbasan ku një i ri ka qëlluar disa herë me pistoletë për të
Korçë, pranga 29-vjeçarit, përndiqte dhe shqetësonte një 19-vjeçare Policia e Korçës ka vënë në pranga një 29 vjeçar i cili akuzohet për përndjekje dhe shqetësim të një vajze në Miras të K
Trupi i 29-vjeçarit të mbytur kapet nga rrjeta e peshkatarit në Sarandë Mëngjesin e ditës së sotme është gjetur i mbytur në det një 29 vjeçar. Nga informacionet paraprake bëhet e ditur se
Arrestohet autori i vrasjes së 19-vjeçarit në Elbasan Autori i dyshuar për vrasjen e 19-vjeçarit Gazmend Sollaku në Elbasan është arrestuar para pak minutash. Emri i aut
Autoritetet greke: Ja e vërteta e vdekjes së 29-vjeçarit shqiptar Pas kërkesës së bërë nga Ambasada shqiptare në Athinë për vdekjen e 29-vjeçarit, nga Lezha, Pëllumb Marnikollaj, kanë r
E rreh dhe i djeg makinen, në kërkim i riu Një 31-vjeçar është dhunuar në Shijak nga një 29-vjeçar. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 7:00.
Fshehu 3 kg heroinë në kroskotin e makinës, pranga 39-vjeçarit në Kakavijë Policia kufitare e Kakavijës ka goditur një rast të trafikut ndërkombëtar të drograve të rënda, duke vënë në pranga një