999 rezultate për

8419

Më shumë fitore, shërohen 5 infermierë Gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi në vendin tonë janë shëruar 29 persona. Mes këtyre personave, janë edhe 5 infe
302 të shëruar ku mes tyre 39 mjekë, Rama: Forca, durim dhe besim! Kryeministri Edi Rama ka ndarë me të gjithë lajmin e mirë se mes të shëruarëve të fundit ishin dhe 1 mjek e dy infermier
Lajm i mirë: 5 mjekë dhe infermierë shërohen nga koronavirusi Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë një tjetër lajm të mirë, lidhur me të infektuarit me koronavirus.
"Në luftë me jetën": Tre mijë profesionistë i përgjigjen thirrjes së ministrisë, gati për të luftuar Covid-19 Ditën e djeshme shkoi në 64 numri i të prekurve nga Covid-19 në vendin tonë teksa fatmirësisht nuk kemi humbje të tjera