999 rezultate për

8304

Termometri shënon 26⁰C, parashikimi i motit për sot Vendi ditën e sotme do të karakterizohet nga një mot i kthjellët. Në zonat malore temperatura minimale do të shënohet
I nxehti përvëlues nuk ka kaluar ende, çfarë pritet të ndodhë Edhe pse jemi në 10 ditëshin e fundit të gushtit,nëse mendoni se i nxehti ekstrem kaloi, gaboheni! Sipas meteorologëve,
Plane për plazh, mësoni si do jetë moti sot dhe nesër Sipas meterologëve, fundjava parashikohet të jetë njësoj si dita e premte. Moti do të jetë pjesërisht i kthjellët, me
Meteorologët, moti bën kthesën e madhe pas mesjavës Deri në mesjavë, moti mbetet i paqëndrueshëm ku vranësirat dhe shirat do të jenë të pranishme, më të theksuara në zonat
Mbani çadrën me vete, shiu i dendur mund të fillojë nga momenti në moment Reshjet e shiut kanë përfshirë një pjesë të mirë të vendit, ndërsa pritet që e njëjta situatë të vijojë deri në fundjavë