999 rezultate për

72-vjecari

Covid-19 i merr jetën ish-sportistit të Beratit Ka ndërruar jetë nga Covid-19 basketbollisti beratas dhe arbitër i ndeshjeve të volejbollit, Petraq Gjogu. 72-vjeçari
U arrestua me shumë bujë për përdhunimin e të miturës, lirohet nga burgu 72-vjeçari 72-vjeçari Bajram Tusha, i cili akuzohet për përdhunimin e një 17-vjeçareje është lënë i lirë nga gjykata. Gjykata e
Abuzoi me minorenen, arrestohet 72-vjeçari në Sarandë Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatit të Policisë Sarandë, bënë ndalimin e shtetasit B.T, 72 vjeç, lindur e
72-vjeçari me motor përplas biçikletën në Shkodër, 3 të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër ku një motor është përplasur me një biçikletë. Burime zyrta
E FUNDIT/ Tetovari përplas për vdekje 72-vjeçarin në Sukth Një aksident më pasojë një të vdekur ka ndodhur në aksin Tiranë-Durrës. Nga raportimet e para mësohet se mjeti autob
Arrestohet 72-vjeçari në Kukës se kanosi me armë bashkëfshatarin Policia ka vënë në pranga një 72-vjeçar pasi akuzohet nga policia për kanosje me armë ndaj një bashkëfshatari të tij për
Shkodër/ Makina përplas biçikletën, humb jetën 72-vjeçari Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Shkodër-Koplik, ku një makinë ka përplasur një biçikletë. I plago
Aksident në aksin Laç-Mamurras, humb jetën 72-vjeçari Një tjetër aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një 72-vjeçari ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në superstradën L
72-vjeçari gjendet i pajetë në kanalin e Ibër Lepencit Një person i pajetë është gjetur sot në kanalin e Ibër Lepencit në fshatin Bukosh të Vushtrrisë. Rastin e ka konfirmu
Vetëvritet 72-vjeçari tetovar, hidhet nga kati i dytë Sot rreth orës 04.00 në rrugën "19 Nëntori" në Tetovë është gjetur trupi i pajetë i një 72-vjeçari, i cili është hedhur
72-vjeçari tenton vetëvrasjen (FOTO LAJM) Një 72-vjeçar nga Galiçani i Prilepit ka tentuar vetëvrasjen. Ai ëhstë shtrirë në rrugë në shenjë proteste, pasi i kanë
Joachim Gauck zgjidhet presidenti i ri i Gjermanisë Ashtu sikurse pritej Gjermania ka zyrtarizuar Presidentin e ri të vendit i cili është ish-pastori luteran dhe aktivisti