999 rezultate për

7-vjecar

Ky është shqiptari që theri me thikë të dashurën greke Personi në foto është Jetmir Kurtsmajlaj, 27-vjeçari shqiptar i cili qëlloi disa herë me thikë të dashurën e tij greke n
Kush është 17 vjeçari që humbi jetën nga COVID-19 Ditën e sotme një 17 vjeçar ka humbur betejën me koronavirusin. Mësohet se viktima quhet Qamil Seiti dhe është me origji
Ditë e zezë për Elbasanin: Pas 17-vjeçarit, Covid-19 i merr jetën 28 vjeçares shtatzënë Një 28-vjeçare e cila ka qenë shtatzënë, ka humbur jetën pas infektimit me Covid në qytetin e Elbasanit. Mësohet se ndaj
Covid-19 i merr jetën 17-vjeçarit Covid 19 i ka marrë jetën një 17-vjecari. I riu ishte i shtruar prej disa ditësh në spitalin covid 2 në kryeqytet, ose n
Dhunoi gruan për një pjatë makarona e plagosi kunatin, arrestohet 27-vjeçari Policia e Tiranës ka vënë në pranga një shtetas të kërkuar për dhunë në familje dhe plagosje me thikë. Në pranga ka r
I nxorri armën dhe kërcënoi dy vëllezërit, arrestohet 37-vjeçari Një person wshtw arrestuar nw Vlorw pasi akuzohet se kanosi me armë dy vëllezër në Orikum pas një konflikti për motive t
Pensionisti turk rrëfen miqësinë 37-vjeçare me mjellmën e tij Një miqësi e pazakontë midis një burri turk dhe një mjellme që ai shpëtoi ka zgjatur për dekada. Postari në pension R
17-vjeçari gjen kuletën plot me para në rrugë por ia dorëzon pronarit Rast i rrallë dhe i adhurueshëm. Një djalosh nga Siena gjeti një qese plot me para dhe thirri policinë për t’ia kthyer p
I shpallur në kërkim ndërkombëtar, ekstradohet nga Italia 47-vjeçari Ekstradohet nga Italia drejt vendit tonë Leonard Kodra, 47-vjeç i shpallur në kërkim ndërkombëtar në lidhje me veprën pe
Me 13 profile fallco, arrestohet 27-vjeçari përndjekës Një 27-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohet për përndjekje dhe për falsifikim kompjuterik.
Rilindja i futi gruan në punë si pastruese, si e rrahën 57-vjeçarin shokët e dehur Mirënjohës që Bashkia e drejtuar nga Partia Socialiste i punësoi bashkëshorten në ndërmarrjen e pastrimit. Pelivan Si
Ishin tapë dhe u zunë për politikë, ky është 57-vjeçari që u bë për spital në Ballsh Policia arrestoi tre persona me akuzën e dhunimit të 57-vjeçarit Pelivan Sinanrrapaj mbrëmë në Ballsh. I plagosuri nd
E shkuara kriminale e Albert Krasniqi, ekzekutoi me automatik 17-vjeçarin në vitin 2004 Albert Krasniqi, i cili u vra mbrëmë nga babai i tij në Prishtinë, mësohet se ka qëlluar për vdekje nxënësin e Shkollës
Breshëri plumbash mbi 27-vjeçarin në Greqi, arrestohet i riu nga Shqipëria Një i ri shqiptar është vënë në pranga pasi dyshohet se është një nga bashkëpunëtorët e autorit të vrasjes së Mario Meta
Nuk u mbijetoi plagëve, kush është 27-vjeçari shqiptar që u vra në Greqi (VIDEO) Një atentat ka ndodhur pasditen e sotme në Greqi ku është ekzekutuar për vdekje një shqiptar me 5 plumba, Sipas medi
Atentati ndaj shqiptarit në Greqi: Dy grupe u përleshën dhe qëlluan me 5 plumba 27-vjeçarin Policia greke është duke vijuar hetimet për ngjarjen e rëndë që ka ndodhur, mbrëmjen e sotme, në Patra, ku si pasojë ka
Një 17-vjeçare në Vaun e Dejës i jep fund jetës në mënyrë tragjike Mbrëmjen sotme një 17 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke konsumuar një sasi fotoksinë. Sipas informacioneve, bëhet
Kanabis gati për shitje, arrestohet 17-vjeçari në Kurbin Një 17-vjeçar është arrestuar në Skuraj të Kurbinit mbante në shtëpi kanabis dhe armë zjarri. Ai i kishte në shtëpi p
Me thikë e drogë mes qytetit, vihet në pranga 27-vjeçari nga Tirana Një i ri nga Tirana është vënë në pranga, në lagjen 11 të Korçës. 27-vjeçari Redjon Jaho u konstatua se lëvizte me th
37-vjeçarja shqiptare që thyen sterotipet në Itali Po të mos ishte e mbuluar me shaminë myslimane, Bukurie Voka, do të ishte një shofere e zakonshme autobusi që çdo ditë i