999 rezultate për

65039

Rrugorja në aksion, çfarë ndodhi gjatë 24 orëve të fundit në Tiranë (VIDEO) Me lehtësimin e masave kufizuese për lëvizjen e lirë të mjeteve dhe këmbësorëve janë rikthyer edhe rreziqet që u kanosen
Rama në Facebook për faljen e Fiter Bajramit: Nesër e fillojmë me këmbë të mbarë Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas shqetësimeve në rrjetet sociale për ndalimin e faljes së namazit të Fiter Bajramit
Më shumë fitore, shërohen 5 infermierë Gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi në vendin tonë janë shëruar 29 persona. Mes këtyre personave, janë edhe 5 infe
302 të shëruar ku mes tyre 39 mjekë, Rama: Forca, durim dhe besim! Kryeministri Edi Rama ka ndarë me të gjithë lajmin e mirë se mes të shëruarëve të fundit ishin dhe 1 mjek e dy infermier
Lajm i mirë: 5 mjekë dhe infermierë shërohen nga koronavirusi Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë një tjetër lajm të mirë, lidhur me të infektuarit me koronavirus.
Rama i ekzaltuar pas shifrave shpresëdhënëse të COVID-19 në Shqipëri: Ju dua shumë! Kryeministri Edi Rama u ka shprehur dashurinë shqiptarëve me postin e fundit në Facebook, i lumtur me shifrat e ulta të
"Në luftë me jetën": Tre mijë profesionistë i përgjigjen thirrjes së ministrisë, gati për të luftuar Covid-19 Ditën e djeshme shkoi në 64 numri i të prekurve nga Covid-19 në vendin tonë teksa fatmirësisht nuk kemi humbje të tjera
Virusi korona/ Këto janë masat e Qeverisë së Maqedonisë së Veriut Sot Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në seancën e saj të 15, solli këto vendime në lidhje me masat për paran
Familja po shtohet, babi Albani ka një dedikim për Amelinë (FOTO LAJM) Alban Skënderaj është një prej këngëtarëve më të preferuar për shqiptarët. Përvecc një shembull në muzikë, ai ka treguar
Moderatorja dedikim bashkëshortit: Më në fund bashkë, prej vitesh kalonim larg (FOTO LAJM) Nëse për disa në fundvit ka vetëm festa, për disa të tjerë ka vetëm punë. Në mënyrë të veçantë, këngëtarët bashkë me
Floriana Garo nënë për herë të dytë, publikon foton e ëmbël me të birin (FOTO LAJM) Floriana Garo është një prej imazheve më të bukura dhe të sukseshme në ekranet shqiptare. Modelja së fndmi është bërë
Floriana Garo, nënë për herë të dytë! Publikon foton e ëmbël dhe zbulon emrin e djalit (FOTO LAJM) Moderatorja Floriana Garo është bërë nënë për herë të dytë! Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Floriana në Instagram, ku
Një mijë e një drita, brenda shtëpisë festive të Arbana Osmanit (FOTO LAJM) Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Përveç moderimit, pasioni i saj është dhe g
Bie bora e parë, ARRSH bën apel për drejtuesit e mjeteve në këto akse (FOTO LAJM) Jemi në dhjetor dhe nuk kanë si të mungojnë reshjet e borës. Pamjet e publikuara në rrjetet sociale nga SHMU, ARRSH,
"Përjetë në trup", Bora surprizon personin më të dashur me tattoo-në super të veçantë (FOTO LAJM) Moderatorja Bora Zemani ka ditur si ta lumturojë babain e saj duke i bërë surprizën më të bukur. Duke qenë se ai kish
Keisi mund të jetë ndarë nga Stresi, por ish-vjehrra nuk rri dot pa i thënë dy fjalë publikisht (FOTO LAJM) Keisi mund t’i ketë dhënë fund marrëdhënies së saj me Stresin, (ose jo) por ish-vjehrra e saj vijon të ketë raport të mi
"Qetësohuni, s'do ti bëj kurrë më", Aurela Hoxha e penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM) Aurela Hoxhën e kemi parë së fundmi si protagonisten kryesore të videoklipit të fundit të Alban Ramosaj, "Tkom dasht".
Nesër pa drita! OSHEE njofton oraret e ndërprerjes së energjisë në Tiranë Qytetarët e Tiranës do të vazhdojnë të vuajnë mungesën e energjisë elektrike. Lajmi është dhënë nga vetë OSHEE, sipa
Tirana dy ditë pa energji elektrike, ja zonat të cilat do të kenë probleme OSHEE ka njoftuar sot të gjithë banorët e Tiranës se nesër dhe pasnesër në disa zona do të kenë ndërprerje të energjisë
Punimet ndërpresin energjinë elektrike, ja zonat në Tiranë që s’do kenë drita më 22-23 korrik Zona e kryeqytetit do të mbetet pa energji elektrike në dy ditët e ardhshme më 22 dhe 23 korrik. Në një status në rrj