999 rezultate për

64258

Ja flamuri dhe himni që ka premtuar Isa Mustafa (VIDEO) Flamuri i DardanisË dhe himni "Kur ka ra Kushtrimi n’Kosovë" pritet të zëvendësojnë simbolet aktuale të shtetit më të ri
Mustafa: Foto e Rugovës, do vendoset Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Isa Mustafa, ka premtuar të shtunën se do t’i ndërrojë simbolet shtetëror
Stefanovic piroman i kufirit Xhirimet e regjistruara nga kamerat tash të shkatërruara të kufirit verior mes Kosovës dhe Serbisë, Porta 1 apo Jarinje,