999 rezultate për

60-vjetorin

Po bën xhiron e rrjetit, seti fotografik i çiftit në 60-vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Kush e di sekretin e formulës për një martesë të gjatë dhe të lumtur? Një çift nga Nebraska me siguri e di shumë mirë.
Në 60-vjetorin e lindjes, Agron Llakaj merr urimin prekës: Ende më del zemra vendit për ty (VIDEO) Ditën e sotme, aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj, feston 60-vjetorin e lindjes së tij. Megjithëse kjo ditëlindj
Yjet e Arsenal festojnë 60-vjetorin e Citroen DS 5 (FOTO LAJM) Yjet e Arsenal rikthehen pas në kohë, në vitin e largët 1955, për disa fotografi speciale ku dominon ngjyra e kuqe dhe b
Femrat e ushtrisë koreane (FOTO-LAJM) Ashtu si robotët, këmbët e tyre gjatë ecjes kanë një unitet të përsosur. Me qindra gra ushtare morën pjesë në marshimin
Rekord në Everest: Hidhet nga 7220 lartësi (VIDEO) Sportisit rus, në sportet ekstreme, Valery Rozov, u bë personi i parë që hidhet nga lartësia më e madhe në malin Everest
Berisha në 60-vjetorin e UPT: Mësimi dhe liria janë një dhe e pandarë Ditën e sotme është kujtuar 60-vjetori i themelimit të Universitetit Politeknik i Tiranës. Në ceremoninë e zhvilluar për