999 rezultate për

60-tĂ

Aksident i rëndë në Elbasan, vdes një person rreth të 60-tave Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan mbrëmjen e sotme. Një person ka mbetur i vdekur në një aksident rrugor të
Televizorët e viteve të 60-ta vijnë në stilin e ri Pajisja e re, e cila i ngjan një TV të vogël, punon në parimin e xhamit të zmadhuar dhe dyfishin e përmbajtjes në ekrani
Maqedonia e 60-ta në renditjen e shteteve më të mira Suedia kryeson në listën sipas stilit pozitiv të jetesës. Islanda ndodhet në krye sipas kontributit të pagave dhe ruajtj
Humbet kontrollin e Kadillakut, përfundon mbi çati (FOTO-LAJM) Humbja e kontrollit nga ana e shoferit ka bërë që ky Kadillak që shikoni në foto të përfundojë në çatinë e një shtëpie n